موج

24 تا 27 دی‌ماه؛

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی دراصفهان طی روزهای 24 تا 27 دی‌ماه در اصفهان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مجری برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی اصفهان گفت: حضور بیش از 95 شرکت معتبر کشور در این دوره از نمایشگاه قطعی شده است.

علیرضا آموخته بیان کرد: هجدهمین نمایشگاه تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی اصفهان در 9 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی و در قالب چهار سالن برپا خواهد شد تا شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی، محصولات، کالاها و خدمات خود را به نمایش بگذارند.

وی با اشاره به حوزه فعالیت شرکت‌های حاضر در این دوره از نمایشگاه ، افزود: تولیدکنندگان و  واردکنندگان سیستم‌های تهیه مطبوع و رادیاتورهای پانلی، فعالان حوزه تاسیسات صنعتی ساختمان، تولیدکنندگان انواع تجهیزات تاسیسات، تولیدکنندگان دستگاه‌های تصفیه آب و پمپ‌های آبی، تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان و فعالان حوزه لوله و اتصافات، موسسات، آموزشگاه‌ها و انجمن‌های مرتبط و عرضه‌کنندگان تجهیزات آتش‌نشانی و اطفای حریق در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و به ارائه توانمندی‌های خود خواهند پرداخت.

مجری برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی اصفهان از حضور شرکت‌های فعال در هشت استان کشور در این دوره از نمایشگاه خبر داد و افزود: استان اصفهان با 46 شرکت، بیشترین تعداد مشارکت‌کننده در نمایشگاه را به خود اختصاص داده است؛ همچنین شرکت‌هایی از استان‌های تهران، البرز، چهارمحال و بختیاری، زنجان، فارس، قزوین و قم نیز در این نمایشگاه حضور دارند.

وی اظهار داشت: با وجود شرایط نامطلوب اقتصادی و محدودیت شرکت‌های خارجی برای حضور در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی اصفهان، یک  شرکت از کشور چین در این نمایشگاه حضور یافته است.

آموخته گفت:از آنجا که نمایشگاه تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی اصفهان جزو نمایشگاه‌های معتبر داخلی به شمار می‌رود، شرکت‌‌های خارجی بسیاری به دنبال حضور در بازار ایران هستند اما وجود تحریم‌های بین‌المللی مانع عمده‌ای برای حضور شرکت‌های خارجی است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاهی سایانمای پارسیان اظهار داشت: با وجود شرایط نامطلوب اقتصادی و محدودیت شرکت‌های خارجی برای حضور در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی اصفهان، یک  شرکت از کشور چین در این نمایشگاه حضور یافته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها