موج
کدخبر : ۳۱۰۷۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-310708

امام جمعه خرم آباد:

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: مردم با بصیرت ایران اسلامی در حماسه ۹ دی با موقیت و زمان شناسی، جریان فتنه و دشمنان را مایوس کردند.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در خطبه های نماز جمعه خرم آباد که در مصلی الغدیر برگزار شد، گفت: افرادی که به جریان فتنه کمک کردند و خسارت زیادی به ملت ایران وارد کردند، تقوای الهی و احکام الهی را مدنظر قرار ندادند.

نماینده ولی فقیه در لرستان، اظهار داشت: در انتخابات ۸۸ افرادی که قبل از این انتخابات از مسئولان بودند و از کیفیت برگزاری انتخابات آگاه بودند خواستار انتخابات مجدد شدند و مدعی ابطال انتخابات شدند.

امام جمعه خرم آباد ادامه داد: فردی قبل از آنکه آرا شمارش شود خود را رییس جمهور مملکت معرفی کرد و از سوی دیگر ادعای تخلف در انتخابات را مطرح کرد.

وی با اشاره به خطبه معروف مقام معظم رهبری و روشنگری ایشان در سال ۸۸ اضافه کرد: کسانی که نهادشان پاک بود یقین یافتند که ادعاهای مطرح شده نادرست بوده است.

شاهرخی، افزود: در طول 6 ماه دیدید که چه اتفاقاتی در مملکت افتاد، خسارت‌های مالی زیادی بر مردم وارد شد و نیروهای بسیجی شهید شدند، در این فاصله مقام معظم رهبری و افراد بصیر و آگاه، روشنگری خود را انجام دادند.

وی ادامه داد: در این راستا، مردم ایران همانند  سال ۵۷ که به میدان آمدند و انقلاب را به پیروزی رساندند، در حماسه ۹ دی پرشور حضور یافتند و حماسه آفریدند و دشمن را مایوس کردند.

در جریان فتنه، دشمن 2 هدف مهم داشت

نماینده ولی فقیه در لرستان، افزود: دشمن در جریان فتنه، دو هدف داشت، یکی اینکه دولت را در دست بگیرد و دوم اینکه کشور را به آشوب و جنگ داخلی بکشاند.

امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه با آگاهی مردم و روشنگری‌های فرهیختگان، دشمن به عقب رانده شد، تصریح کرد: در ۹ دی مردم لحظه و زمان را شناختند و به موقع حضور یافتند، مردم به موقع از انقلاب و فرامین رهبر انقلاب دفاع کردند.

راه حل مشکلات کشور، بازگشت به شعارهای ابتدای انقلاب است

سید احمدرضا شاهرخی با دعوت مردم به حضور حماسی  در مراسم روز ۹ دی در شهرها و بخش‌های استان اظهار داشت: تنها راه علاج و درمان مشکلات را بازگشت به شعارهای ابتدای انقلاب می دانم، برگردیم و این شعارهای انقلاب را اجرا و محقق کنیم.

او با بیان اینکه ساده زیستی که در ابتدای انقلاب از صدر تا ذیل وجود داشته امروز باید دنبال کنیم ادامه داد: باید به آن نقطه‌ای که شکاف‌های طبقاتی نبود برگردیم.

شاهرخی گفت: اکنون ایام تصویب بودجه است، نمایندگانی که می‌خواهند در تراز انقلاب عمل کنند به استان‌های محروم توجه کنند، در تصویب و اختصاص بودجه به استان‌ها، مناطق کمتر توسعه یافته و دچار مشکل دیده شود.

نماینده رهبری در لرستان با تاکید بر اینکه اکنون فصل تصویب بودجه در ارتباط با حقوق‌ها و دریافتی‌ها است، افزود: باید لوایح و طرح‌هایی در مجلس در تراز انقلاب به تصویب برسد که برای مقامات تا چندین سال افزایش حقوق نباشد و این اعتبار بین طبقات محروم توزیع شود.

حجت الاسلام شاهرخی گفت: پس از دیدار با رهبر انقلاب، ایشان فرمودند به وزیر صنعت در ارتباط با صنایع لرستان توصیه لازم شده است و انشاالله طی روزهای آینده، شاهد حضور وزیر صنعت در لرستان خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها