موج
کدخبر : ۳۰۹۲۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-309251

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان خبر داد

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان از توزیع میوه های شب یلدا با قیمت عمده فروشی در بازار های روز کوثر اصفهان به مدت سه روز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد مجیری با اشاره به عرضه مستقیم میوه شب یلدا در بازارهای روز کوثر شهرداری اصفهان گفت: در آستانه فرا رسیدن بلندترین شب سال و رسم دیرین مراسم سنتی شب یلدا از 28 آذر تا 30  آذر میوه های عرف شب یلدا در 14 بازار روز کوثر اصفهان عرضه مستقیم می شود.  

قیمت ها به نرخ عمده فروشی خواهد بود

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی خانواده ها، قیمت میوه های شب یلدا همانند انار، هندوانه، نارگیل و سایر میوه ها به قیمت عمده میدان تره بار و بدون سود خرده فروشی به شهروندان عرضه می شود.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفها ن تصریح کرد: همچنین هر بازار روز کوثر با توجه به مشتریان خود در هر منطقه، سایر اقلام را به مناسبت شب یلدا با تخفیف ویژه ارائه می کند که اقلام هر بازار نسبت به دیگری متفاوت است.

مجیری گفت: مواد پروتئینی، لبنیات، خشکبار، آجیل از جمله محصولاتی است که همزمان با عرضه مستقیم میوه شب یلدا در بازارهای روز کوثر شهر اصفهان با تخفیف ویژه به شهروندان عرضه می شود. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها