موج

یازدهمین یادواره شهدای محله شهرک توحید بندرعباس باحضور فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، خانواده معظم شهدا وایثارگران، مسئولین استانی و جمعی از مردم اهالی این محله برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، یازدهمین یادواره شهدا ی محله شهرک توحید بندرعباس با حضور سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، خانواده معظم شهدا وایثارگران، مسئولین استانی و جمعی از مردم اهالی این محله برگزار شد.

سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در این مراسم گفت: آسایش و آرامش امروز مرهون خون شهداست و ما مدیون پدران و مادران شهدا هستیم که چنین فرزندان فداکاری تربیت کردند، پدرانی که چون امام حسین (ع) علی اکبرهای خود را راهی مبارزه با دشمنان اسلام کردند و مادرانی که صبر زینبی  داشتند و به حضرت زینب (س) اقتدا کردند و به ما ایثار وفداکاری آموختند.

سردار سالاری افزود: امروز که هیمنه و شکوه ابرقدرت هایی همچون آمریکا در هم شکسته است و سربازان ولایت در مقابل قدرت پوشالی آن ها ایستاده اند از عنایات امام زمان(عج) است.

 فرمانده سپاه امام سجاد (ع) در پایان گفت: با هدایت‌های رهبرمعظم این انقلاب مسیر خود را طی می‌کند و به سر منزل مقصود می‌رسد و باید  بیشتر از همیشه قدردان پدران و مادران شهدا باشیم.

حجت الاسلام خادمی پور مسئول قرارگاه تحول محلات شهرک توحید بندرعباس نیز در سخنانی ضمن خیر مقدم خدمت خانواده معظم شهدا و ایثارگر افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا یک وظیفه است.

مسئول قرارگاه تحول محلات شهرک توحید افزود: باید خداراشکر کرد که امشب به این محفل نورانی دعوت شدیم، مراسمی که صاحب اصلی آن شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم هستند.

گفتنی است؛ تجلیل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مداحی، اجرای گروه سرود و اجرای تئاتر خیابانی دیگر برنامه های این مراسم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها