موج

از ساعت ۱۶ الی ۲۲؛

فرماندار بندرعباس گفت: عرضه قلیان از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در طول ساحل بندرعباس از پارک کپشکن سورو تا غدیر ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، نظر به ضرورت فراهم سازی زمینه بهره مندی عموم شهروندان از سواحل دریا و بهره گیری از زیبایی ها و طراوت و نشاط آن و همچنین بهره گیری مطلوب از زیرساخت های فراهم شده توسط دستگاه های متولی جلسه ای  به ریاست فرماندار بندرعباس برگزار شد.

عزیزاله کناری فرماندار شهرستان بندرعباس در این جلسه اظهار کرد: براساس تصمیم اتخاذ شده و به منظور فراهم سازی زمینه بهره مندی عموم شهروندان از سواحل شهر و زیر ساخت های ساحل مربوطه، عرضه قلیان از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در طول ساحل بندرعباس ممنوع است.

وی تصریح کرد: با توجه به ضرورت بهره گیری شهروندان و خانواده ها از ساحل زیبا و باطراوت و دریای آبی،  از ساعت ۱۶ تا ۲۲ عرضه قلیان از پارک کپشکن سورو تا غدیر ممنوع است و هماهنگی لازم با  شهرداری، انتظامی و  قضایی انجام شده است.

فرماندار بندرعباس بیان کرد: همچنین مقرر شده است در محدوده ساحلی توسط شهرداری به کمک بهداشت و درمان، محیط زیست و سایر دستگاه های مرتبط، پیام های ارشادی و تشویقی و... جهت آشنایی بیشتر جوانان با مضرات استفاده از قلیان با نصب بنر و... اطلاع رسانی و هشدار داده می شود.

کناری در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با همراهی شهروندان، میزان مصرف قلیان در ساحل به حداقل ممکن برسد و ساحل عاری از آلودگی داشته باشیم تا خانواده ها به راحتی بتوانند در ساحل حضور یابند و به تفریح بپردازند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها