موج
کدخبر : ۳۰۸۳۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-308339

از ابتدای امسال؛

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: از ابتدای امسال بیش از 56 تن مواد مخدر در این استان کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: از ابتدای امسال بیش از 56 تن مواد مخدر در استان هرمزگان کشف شده است.

وی با اشاره به برخورد قاطع و بدون اغماض دستگاه قضایی استان با سوداگران مرگ، خاطر نشان کرد: دادگستری و دستگاه های امنیتی و نظارتی با اشراف اطلاعاتی بر نقاط مختلف استان، اجازه نخواهند داد که سوداگران مرگ در هیچ نقطه ای‌احساس امنیت کنند.

وی تأکید کرد: همه دستگاه‌ها و نهادها باید در حوزه‌های پیشگیری از اعتیاد و برخورد و مقابله با مواد مخدر فعالیت داشته باشند.

وی افزود: ضربه به بنیان اقتصادی قاچاقچیان مواد مخدر از موارد مهم و اساسی برای مبارزه علیه این افراد سودجو است و دستگاه‌های مقابله‌ای و همکاران قضایی باید این امر را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند و به صورت ویژه پرونده‌های قاچاقچیان را رسیدگی کنند.

صالحی در ادامه با اشاره به توفیقات دادگستری کل استان هرمزگان در خصوص کشف و ضبط محموله های بزرگ مواد مخدر اعلام کرد: از ابتدای امسال ، میزان 56 هزار و 298 کیلو و 946 گرم مواد مخدر در مناطق مختلف استان هرمزگان کشف و افراد زیادی در این رابطه دستگیر و همچنین پرونده‌های متعددی تشکیل شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها