موج
کدخبر : ۳۰۷۳۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-307337

موسی دادی زاده:

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از کلنگ‌زنی دو مدرسه 6 کلاسه خیر‌ساز در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، موسی دادی زاده مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: کلنگ ساخت دو مدرسه 6 کلاسه خیر ساز در محله نو واقع در ایسین و مدرسه شش کلاسه روستای خورلور به زمین زده شده که سهم خیرین در این دو پروژه قریب به 20میلیارد ریال است.

وی  اظهارداشت: در پروژه اول، ساخت مدرسه 6 کلاسه صاحب الزمان در محله نو ایسین با 378 متر زیربنا در زمینی به مساحت یک هزار500 مترمربع شروع خواهد شد که اعتبار قریب به 10 میلیارد ریال را خیر نیک اندیش متقبل شده است.

دادی زاده افزود: در پروژه دوم ساخت مدرسه 6 کلاسه امام حسن مجتبی(ع) در زمینی به مساحت یک هزار و 869متر مربع و با زیر بنای 378متر در دستور کار قرار دارد که سهم خیر نیک اندیش در این پروژه قریب به 10 میلیارد ریال است.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان ادامه داد: از یک سال گذشته تا کنون 103 مدرسه کلنگ‌زنی شده بود که 40 مدرسه آن به بهره برداری رسیده است و کار ساخت مابقی مدارس در حال انجام است.

این مسئول اضافه کرد: حدود 200 مدرسه صدرصد تخریبی در استان وجود دارد که با بهره‌گیری از توان بنگاه‌های صنایع غرب و خیرین دلسوز، نهضت مدرسه‌سازی در استان به راه افتاده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها