موج

به مناسبت هفته بسیج ؛

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین ، نمایشگاه فرهنگی بصیرت بسیج در شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،  فرمانده پایگاه بسیج شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان با بیان اینکه جهاد رکن بسیج در همه عرصه‌هاست، گفت: بسیج افتخارش خدمت‌رسانی به مردم است و گروه‌های جهادی بسیج در اقصی نقاط کشور برنامه خدمت‌رسانی به نیازمندان را در دستور کار قرار داده اند.

هاشم امینی با تبریک هفته بسیج گفت: وظیفه ما در مقابل خون شهدا ، زندگی بسیجی وار در تمامی عرصه های زندگی می باشد که امیدوارم در این راه موفق باشیم  چرا که رمز پیروزی بر دشمنان ایران و انقلاب اسلامی را در تداوم راه شهیدان و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری دانستند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به برگزاری نمایشگاه فرهنگی بصیرت بسیج تصریح کرد:به  مناسبت هفته بسیج و به منظور پاسداشت حماسه‌ها و پایمردی‌های دلاورمردان بسیجی در سالیان عزت و شرف دفاع مقدس، نمایشگاه فرهنگی بصیرت بسیج در 3 بخش نمایشگاه تصاویر بصیرتی و مستندی ،نمایشگاه تجسمی ،تفحص وشهدا ، نمایشگاه فرهنگی شامل عرضه محصولات فرهنگی ،صنایع دستی و عفاف و حجاب می باشد.

وی هدف ازبرگزاری  این نمایشگاه را آشنایی بهتر قشرهای مختلف مردم به خدمات و فعالیت‌های بسیج در راستای محرومیت‌زدایی از روش های اولیه و عینی شناسایی و تفحص پیکر مطهر شهدا دانست و اعلام کرد: نمایشگاه در حقیقت پاسخ به مهم ترین سوالی که همواره در طول سالیان بعد از جنگ و در خلال عملیات تفحص شهدا در اذهان مردم مطرح بوده است و آن نحوه تشخیص پیکر مطهر شهدا بوده است.

فرمانده بسیج شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان با اشاره به برگزاری نمایشگاه تصاویربصیرتی و مستندی است، افزود: به همت پایگاه بسیج شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان  در راستای افزایش سطح آگاهی و بصیرتی کارکنان و سایر اقشار جامعه  به مدت یک هفته نمایشگاه پوستر و عکس تحت عنوان استکبارستیزی را برقرار است.

 وی افزود: این نمایشگاه حاوی عکس‌ها و پوسترها مفهومی بود که به‌طور مستقیم و غیرمستقیم و با ادله و استدلال جنایات و دشمنی‌های استکبار جهانی را برای مردم به تصویر می‌کشد.

امینی در خصوص نمایشگاه تصاویر بصیرتی و مستندی اعلام کرد: گفت: تصاویر به نمایش داده شده  با محوریت خیانت و دشمنی‌های آمریکا، آمریکا و تروریسم، جنگ نرم، تهاجم فرهنگی و برخی دیگر موضوعات مرتبط با استکبار بود.

گفتنی است؛ نمایشگاه فرهنگی بصیرت بسیج به مدت یک هفته تا هفتم آذر ماه در محل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان دایر و بازدید آن برای عموم آزاد است، همچنین در این نمایشگاه کتاب  با تخفیف 70 درصدی برای کارکنان و 50 درصد برای عموم به متقاضیان عرضه می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها