موج
کدخبر : ۳۰۴۵۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-304585

پیمان امانی:

معاون برنامه ریزی و نظارت سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: مشکل حمل و نقل عمومی روستاهای چهچکور و آبشورک مرتفع شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، پیمان امانی معاون برنامه ریزی و نظارت سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، با اشاره به انتشار گزارش خبری از صحبت‌های یکی از ساکنین روستایی مبنی بر نبود اتوبوس و بی نظمی در تردد که باعث سلب آرامش مردم شده است، خاطر نشان کرد: سرویس دهی ایاب و ذهاب به روستاهای حاشیه ای شرق بندرعباس در حالی انجام می شود که از لحاظ قانونی اختصاص اتوبوس درون شهری به توابع شهرها بر عهده سازمان حمل و نقل نیست.

 وی ادامه داد: از طرفی استارت ساعت شروع کار سرویس روستای چهچکور و آبشورک از ساعت اولیه صبح و پیش از باز شدن ادارات، مدارس و دانشگاه ها بوده و تا ساعاتی از شب کار خدمات دهی و جابجایی مسافرین را انجام می دهند.

 امانی تصریح کرد: اتوبوس نیز مانند هر وسیله نقلیه دیگری نیاز به تعمیر و نگهداری دارد و با توجه به استهلاک بالای این اتوبوس ها و طی مسیرهای طولانی در هوای شرجی و نصب سرعت گیرهای غیر استاندارد در مسیر، این آسیب دیدگی تشدید شده و چه بسا چند روز تعمیر آن طول بکشد.

 معاون برنامه ریزی و نظارت سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس اظهار کرد:  دو دستگاه اتوبوس به روستاهای چهچکور و آبشورک به دلیل نزدیکی به شهر، تسریع در تردد و رفاه حال مردم این بخش اختصاص داده شده است.

شایان ذکر است، اتوبوس های درون شهری خط گلشهر و میدان دفاع مقدس پوشش لازم را از مبادی ورودی شرقی شهر بندرعباس انجام می دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها