موج
کدخبر : ۳۰۴۳۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-304308

رئیس انجمن موسیقی لرستان در گفت‌وگو با موج:

رئیس انجمن موسیقی لرستان، از برگزاری آئین اختتامیه جشنواره آوای ارادت «گرامیداشت استاد بهمن اسکینی» در خرم آباد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، رئیس انجمن موسیقی لرستان، گفت: جشنواره آوای ارادت «بزرگداشت مقام هنری استاد بهمن اسکینی» با استقبال چشمگیر مردم ولایتمدار و هنردوست در شهر خرم آباد به‌کار خود پایان داد.

امین عباسیان، تصریح کرد: جشنواره آوای ارادت، از سری برنامه‌های هجدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) بود که 16 تا 17 آبان ماه 98، در مرکز استان لرستان برگزار شد.

وی، افزود: این جشنواره، به همت انجمن موسیقی لرستان و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، بنیاد رضوی، معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن موسیقی ایران و دفتر امور اجتماعی استانداری لرستان و با حضور هنرمندان استان های چهارمحل و بختیاری، کرمانشاه، مرکزی و لرستان برگزار شد تا عرض ارادت مجددی به حضرت امام رضا(ع) داشته باشیم.

عباسیان، ادامه داد: ایجاد فضای شور و نشاط در جامعه، در دستور کار و مورد تاکید انجمن موسیقی لرستان است، لذا برگزاری جشنواره آوای ارادت و جشنواره های مشابه، اقدامی در راستای تقویت این فضا در میان آحاد مختلف جامعه لرستانی است.

بهمن اسکینی

برگزاری آئین بزرگداشت بهمن اسکینی با اقبال عمومی مواجه شد

وی، تاکید کرد: گرامیداشت و بزرگداشت مقام هنری استاد بهمن اسکینی، اتفاق خوبی بود که در آئین اختتامیه جشنواره ارادت صورت گرفت، چراکه ایشان از هنرمندان پیشکسوت موسیقی لرستان هستند که متناسب با سیاست های جشنواره نیز اثری با عنوان «امام رضا(ع)» دارند که در جشنواره ملی رضوی هم حائز رتبه شده است.

این هنرمند باسابقه، اظهار داشت: یکی از اهداف بلند مدت انجمن موسیقی لرستان، برگزاری آئین بزرگداشت هنرمندان پیشکسوتی است که سالها برای مردم هنرنمایی کرده و عموم مردم با آثار آنان خاطره دارند، لذا امیدواریم در ادامه مسیر، آئین بزرگداشت مقام هنری سایر هنرمندان عرصه موسیقی این استان را نیز شاهد باشیم.

بزرگداشت بهمن اسکینی

رئیس انجمن موسیقی لرستان، گفت: خوشبختانه هنرمندان شرکت کننده در جشنواره آوای ارادت، آثار مذهبی خود را به زیبایی اجرا کردند و حضور چشمگیر مردم باعث شد تا ما دلگرم‌تر از گذشته برای برگزاری چنین جشنواره هایی برنامه ریزی کنیم.

گفتنی است «جشنواره آوای ارادت» از سری برنامه‌های هجدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع)، 16 و 17 آبان ماه 98 در سالن آمفی تئاتر شهید آوینی مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد خرم آباد برگزار شد و نیمه شب گذشته، در میان استقبال عموم مردم، به‌کار خود پایان داد.

خبرنگار:
عکاس:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها