موج
کدخبر : ۲۹۹۷۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-299762

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: با هدف ایجاد شور ونشاط و همچنین امکان ورزش در پارکهای سطح محلات یازده ست ورزشی و بازی کودکان در حال نصب است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، شرمین شریفی با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران از نصب ست ورزشی و بازی کودکان در محلات سطح سنندج خبر داد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج اظهار داشت: نصب وسایل ورزشی و ست بازی کودکان در پارکها و تفرجگاههای محلات شهر تاثیر مستقیمی بر سلامت شهروندان به ویژه کودکان دارد.

 شریفی عنوان کرد: در همین راستا و به منظور ایجاد اماکن تفریحی برای کودکان در سطح محلات و تامین رفاه حال شهروندان نصب ست های ورزشی و بازی کوکان در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

وی از نصب 11 ست ورزشی بازی کوکان در محلات سطح سنندج خبر داد و گفت: این ست های ورزشی با هدف ایجاد هیجان و نشاط در کودکان، به وجود آمدن محیط بصری زیبا و ایمن جهت بازی کودکان و ایجاد فضاهای تفریحی استاندارد و در دسترس نصب می شود.

شریفی تصریح کرد: ست ورزشی و بازی کودکان در حوزه منطقه یک در شهرک 5 آذر و حاجی آباد و در سطح  شهرداری منطقه دو در محلاتی چون  فرجه، شهرک مولوی و نایسر نصب می شود.

وی افزود: تپه کرباسی، شهرک سعدی ، پارک کودک و پارک 28 دی در سطح  شهرداری منطقه سه و  سه راه پاوان و گریزه در حوزه بهاران به ست ورزشی و وسایل بازی کودکان تجهیز می شود.

شریفی خاطرنشان کرد: ست بازی کودکان شامل ست بازی پلی اتیلن  دارای حداقل دو ایستگاه، یک تونل سرسره با تایید استاندارد و ایمنی مواد درجه یک است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج  ازپیگیری های مدیر کل امور اجتماعی استانداری کردستان  در زمینه تهیه این وسایل بازی و ست های ورزشی تقدیر وتشکرکرد و افزود : هزینه کرد اجرای  خرید این ست های ورزشی و بازی کودکان  380 میلیون تومان بوده که از محل اعتبارات استانی تامین شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها