موج
کدخبر : ۲۹۷۷۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-297793

علی رحمتی:

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: پروژه راهدارخانه آلوارس با محوریت زمستان بیدار اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی ، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه در جهت تحقق شعار زمستان بیدار و رونق گردشگری راهدارخانه آلوارس سرعین درحال احداث است گفت: ساختمان اداری این پروژه نیز با تلاش راهداران هم اکنون ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

او تصریح کرد: راهدارخانه آلوارس در زمینی به مساحت ۲ هزارو ۵۰۰ مترمربع شامل ۲۰۰ مترمربع ساختمان اداری و ۱۸۰ مترمربع آشیانه ماشین آلات است.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل تحقق شعار زمستان بیدار استاندار اردبیل، رونق گردشگری و توسعه ورزش‌های زمستانی را از اهداف اصلی اجرای پروژه راهدارخانه آلوارس عنوان کرد و افزود: برای اجرای این پروژه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی در نظر گرفته شده است.

رحمتی گفت: با افتتاح این پروژه راهداران پرتلاش درکنار سایر اقدامات مستمر راهداری به اهالی روستا‌های واقع شده در مسیر آلوارس نیز خدمات لازم را ارائه خواهند کرد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: استان اردبیل ۶ هزار و ۳۷۲ کیلومتر راه اصلی، فرعی، روستائی و بزرگراه دارد و ۹ راهدارخانه نیز در محور‌های مواصلاتی استان فعال است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها