موج
کدخبر : ۲۹۶۲۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-296205

رضا فرج پور:

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر گفت: با هدف ارائه خدمات مطلوب به رانندگان مشکلات رانندگان مشگین شهر در اسرع وقت برطرف می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رضا فرج پور رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر گفت: از ابتدای سال تاکنون حدود 12 کیلومتر روکش آسفالت انجام شده و راهداران پرتلاش دیار سبلان 927 تن آسفالت سرد و گرم نیزجهت لکه گیری جاده های استفاده کرده اند.

وی با اشاره به اینکه برای بالا بردن ضریب ایمنی راهها تاکنون بیش از 970کیلومتر از حریم راههای اصلی،روستایی و خاکی شهرستان مشگین شهر رگلاژ و تسطیح شده است افزود:در مدت یاد شده راهداران مشگین شهر 645 کیلومتر ریزش برداری و 120 کیلومتر از افتادگی شانه راه را اصلاح کرده اند.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر به زهکشی 200 متر از پیچ احمدبیگلو و جاده هریس اشاره کرد وگفت: 4 دستگاه ابنیه فنی تعمیر و دو دستگاه نرده پل جدید نیز نصب شده است.

فرج پور با بیان اینکه با فعالیت گشت راهداری تاکنون 35عدد تابلو و بنر غیرمجاز از سطح جاده های شهرستان مشگین شهر برچیده شده است اظهار کرد:در 5 ماهه امسال توسط راهداران 70عدد تابلوی فرسوده جمع آوری ،270عدد تابلوی ایمنی جدید نصب و هم چنین 200 متر مربع علائم اطلاعاتی وهشداری در بزرگراه ها نصب شده است.

وی نصب 72 شاخه گاردریل ،اصلاح 2 هزار متر مکعب شیب شیروانی در بزرگراه مشگین شهر، 380 کیلومتر قنوزنی وعلف چینی 40 دستگاه قرنیه پل ها را از دیگر اقدامات راهداری این عنوان کرد و افزود:به همت راهداری شهرستان مشگین شهر هزار و 500 عدد بازتاب ایمنی در محورهای مواصلاتی این شهرستان نصب و هزار و 200 متر مکعب برداشت و پاکسازی نخاله در بزرگراه و جاده قدیم مشگین شهر انجام شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر برای حل مشکل رانندگان و جلب رضایت انها از توزیع856 حلقه لاستیک  به نرخ دولتی و سهمیه در بین رانندگان این شهرستان خبرداد و گفت:راهداران زحمتکش شهرستان مشگین شهر جهت کاهش تصادفات 650 متر از سرعتگاهها را رنگ آمیزی کرده اند.

فرج پور طول حوزه استحفاظی اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر را هزارو280 کیلومتر دانست و تصریح کرد:راهداران شهرستان مشگین شهر درمدت یاد شده با طی مسافت 25 هزار کیلومتر در محورهای مواصلاتی شهرستان مشگین شهر به مردم و مسافران خدمات رسانی کرده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟