موج
کدخبر : ۲۹۲۱۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-292183

علی نصراله زاده عنوان کرد:

مدیر عامل موسسه خیریه چهارده معصوم (علیه السلام) با بیان اینکه این موسسه در این مدت فعالیت‌های خوبی انجام داده است گفت: در طول این مدت اهدای ۲۷۸ جهیزیه کامل به زوج‌های نیازمند به همت خیرین در سطح استان از مهم‌ترین و اساسی‌ترین فعالیت‌های موسسه خیریه چهارده معصوم(ع) است.

علی نصرالله زاده مدیر عامل موسسه خیریه چهارده معصوم (علیه السلام) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج اردبیل، اظهار داشت: موسسه خیریه چهارده معصوم(ع) در سال ۱۳۸۹ و با هدف تهیه جهیزیه برای زوج های نیازمند و دستگیری از خانواده‌های بی‌سرپرست و ایتام و با مجوز سازمان بهزیستی استان اردبیل افتتاح شده است.

وی با بیان اینکه این موسسه در این مدت فعالیت‌های خوبی انجام داده است افزود: در طول این مدت اهدای ۲۷۸ جهیزیه کامل به زوج‌های نیازمند به همت خیرین در سطح استان از مهم‌ترین و اساسی‌ترین فعالیت‌های موسسه خیریه چهارده معصوم(ع) است.

مدیر عامل موسسه خیریه چهارده معصوم (علیه السلام)با تاکید بر اینکه این جهیزیه‌ها و کمک‌ها فقط برای شهرستان اردبیل است تصریح کرد: تاکنون فقط در این مدت فعالیت فقط در خود شهرستان اردبیل و مرکز استان به نیازمندان خدمات ارائه کردیم و بنا داریم تا مراکز خیریه خود در شهرستان‌ها نیز ایجاد کنیم.

نصرالله زاده از اهدای ۱۵ جهیزیه کامل به زوج‌های نیازمند در هفته ازدواج در استان اردبیل خبر داد و بیان کرد: امروز نیز به مناسبت هفته ازدواج و سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)  ۱۵ جهیزیه کامل به زوج‌های نیازمند در اردبیل اهدا کردیم.

مدیر عامل موسسه خیریه چهارده معصوم (علیه السلام) بیان کرد: هر جهیزیه ما متشکل از ۱ دستگاه اجاق گاز، یخجال و ۲ تخته فرش است که بالغ بر ۵ میلیون هزینه داشته است که با تلاش خیران و موسسه خیریه چهارده معصوم تهیه شده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها