موج
کدخبر : ۲۸۹۰۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-289019

جلسه معارفه فرماندار عباس آباد با اعلام فرماندار فعلی لغو شد و نشان دهنده این بود که استانداری مازندران هم پا برای معرفی همپا بعنوان فرماندار جدید عباس آباد نبود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، مراسم عباس شیرینی همپا بعنوان فرماندار جدید عباس آباد که قرار بود عصر امروز برگزار شود بعد از یکساعت از حضور مهمانان لغو شد.

اصلانی فرماندار فعلی شهرستان عباس آباد گفت: به دلیل اینکه برای آقای همپا مشکلی پیش آمد و ایشان روانه بیمارستان شده است این مراسم لغو می شود.

خبر کذب اعلام بستری شدن فرماندار جدید عباس آباد

بعد از اعلام خبر از سوی فرماندار فعلی عباس آباد با پیگیری های خبرنگار موج ممشخص شد که همپا فرماندار جدید شهرستان عباس آباد در صحت و سلامت کامل قرار دارد و مسائل پشت پرده موجب لغو شدن این جلسه شد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران که در شهرستان عباس آباد نیز حضور داشت تا با بعضی از افراد مخالف این انتصاب صحبت کند که ظاهرا نتیجه به آن شد که جلسه لغو گردد و صادقی معاون سیاسی مدیرکل سیاسی استانداری که در محل مراسم حضور داشت آن را ترک کرد.

فرماندار عباس آباد به زودی معرفی می شود

معاون سیاسی استاندار مازندران در گفتگو با خبرنگار موج گفت: فرماندار عباس آباد به روزی معارفه می شود و مراسم امروز بنا به تصمیماتی لغو شده است.

حسین حسن نژاد در مورد اینکه چرا فرماندار فعلی خبر کذب بستری شدن فرماندار جدید در بیمارستان را اعلام کرد و دلایل اصلی لغو این مراسم چه بود اظهار داشت: قطعا به زودی همپا بعنوان فرماندار عباس آباد معرفی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها