موج
کدخبر : ۲۸۷۶۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-287611

رییس کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان:

رییس کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان گفت: ارایه بسته های حمایتی از تولید سازمان های دولتی می تواند فضای کسب و کار را بهبود بخشد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، غلامرضا اخوان فرید در سومین جلسه کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: در شرایط تحریم اقتصادی سازمان های دولتی با کمک بخش خصوصی می توانند تاثیر تحریم ها را کاهش دهند و تشریک مساعی در این شرایط مهمترین رویکرد بخش خصوصی و دولتی باید باشد.

وی اجرای شدن قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار را گامی موثر در رونق تولید و تسهیل فضای کسب و کار برشمرد و گفت:شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی به عنوان مرجع قانون گذار می تواند مسایل اقتصادی را در فضای گفتگو و مشارکت برطرف کند.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان در این جلسه خواستار ایجاد تغییر در سیاست های مربوط به تولید سازمان های دولتی شد و گفت:در سال رونق تولید بایستی رویکرد سازمان های دولتی تغییر کند.

اصغر اخوان مقدم با انتقاد از رفتار برخی از سازمان ها دولتی نسبت به واحدهای تولیدی در شرایط اقتصادی کنونی گفت:در حالی که تحریم های اقتصادی روز به روز سخت تر می شود رویکرد سازمان های دولتی باید آسان تر شود تا تولیدکنندگان بتوانند به تولید بپردازند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها