موج
کدخبر : ۲۸۵۷۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-285703

وزیر بهداشت قول داد؛

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص رفع کمبود ها و نیازهای بیمارستان امام علی (ع) رودان از جمله خرید یک دستگاه سی تی اسکن قول مساعد داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر خود به استان کرمان که از طریق فرودگاه بندرعباس جهت بازدید از شهرهای جنوبی کرمان عزیمت کرده بود در مسیر بندرعباس به منوجان و کهنوج از بیمارستان امام علی (ع) شهرستان رودان در هرمزگان نیز سرزده بازدید کرد.

نمکی، و هیئت همراه با حضور در بیمارستان امام علی (ع) رودان پس از دیدار و گفتگو با کارکنان بخش اورژانس از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید کرد؛ و از روند خدمات رسانی به بیماران و کمبودها نیز مطلع شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این بازدید یک ساعته با عیادت از بیماران بستری در بخش اورژانس و دیدار با همراهان آنان خدمت به بیماران را ارزشمند و کاری خداپسندانه دانست.

وی احترام و ارج نهادن به بیماران را به منزله حفظ حرمت انقلاب دانست؛ و از کارکنان مراکز درمانی خواست در ارائه خدمت به بیماران نهایت سعی و تلاش صادقانه داشته باشند.   

وی، ضمن گفتگو با رئیس دانشگاه، مدیریت بیمارستان، بیماران و همراهان در جریان روند و کیفیت خدمات رسانی به بیماران قرار گرفت؛ و در خصوص رفع کمبود ها و نیازهای این مرکز درمانی از جمله خرید یک دستگاه سی تی اسکن قول مساعد داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها