موج
کدخبر : ۲۸۳۹۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-283936

سرپرست فدراسیون والیبال:

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: سالن رضازاده اردبیل برای برگزاری مسابقات هفته چهارم جام ملت های جهان به صورت کامل آماده شده است و مطمئن هستم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، افشین داوری در گفتگو با برنامه لیگ ملت ها که به صورت زنده از شبکه سبلان پخش می شد گفت: سالن رضازاده اردبیل برای برگزاری مسابقات هفته چهارم  ملت های جهان به صورت کامل آماده شده است و مطمئن هستم که این هفته هم میزبانی خوبی خواهیم داشت.ظرفیت سالن اردبیل از ارومیه بیشتر است و از نظر امکانات و تجهیزات نیز شرایط مطلوب تری دارد.

وی افزود: در سالن های برگزاری مسابقات والیبال عموما ظرفیت ها پایین است و تعداد زیادی از علاقه مندان نتوانسته اند بلیط تهیه نمایند.از تمام هموطنان عزیز می خواهیم که بدون داشتن بلیط به ورزشگاه مراجعه نکنند و ما را در برگزاری بهتر مسابقات  یاری نمایند.

سرپرست فدراسیون والیبال  با اشاره به فرهنگ و پیشینه تاریخی استان اردبیل بیان کرد: میزبانی اینگونه مسابقات می تواند علاوه بر رونق گردشگری در ایجاد اشتغال استان نیز موثر باشد و در طول این سه روز اردبیل روی آنتن های زنده جهان خواهد بود.

داوری  از قهرمان ورزشی بزرگ اردبیل مانند علی دایی و حسین رضازاده نام برد و گفت: در کنار ورزش هایی مانند فوتبال، کشتی و وزنه برداری، برای والیبال هم ظرفیت های خوبی در این استان وجود دارد و با مشارکت و کمک مردم فهیم اردبیل با سربلندی و موفقیت هفته چهارم مسابقات را به پایان خواهیم رساند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها