موج
کدخبر : ۲۷۹۶۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-279632

رئیس سابق دادگستری استان اصفهان خبر داد:

رئیس سابق دادگستری استان اصفهان ازافزایش شعب دادگاه‌ها طی مدت 6 سال در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، احمد خسروی‌وفا در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: در مدت 6 سال توفیق حضور بنده در اصفهان ابتدا شعب دادگاه‌ها در کل استان با فرآیند خاصی که دارد از 441 شعبه به 581 شعبه افزایش پیدا کرد.

وی بیان داشت: از اعتماد روسای قوه قضائیه در طول سه دوره  تقدیر و تشکر می کنم که توفیق داشتم ۱۵ سال کامل در کسوت ریاست کلی در قوه قصائیه خدمت کنم.

رئیس سابق دادگستری استان اصفهان تصریح کرد: برای نخستین بار مجتمع تخصصی ویژه پرونده‌های خانواده را در استان اصفهان ایجاد کردیم و همچنین تلاش کردیم که رسیدگی به پرونده‌ها را سرعت ببخشیم.

وی در ارتباط با اقدامات انجام شده گفت: تلاش کردیم پرونده‌های مسن و مانده شده را کاهش دهیم و در طی شش سال 4 میلیون و 590 هزار پرونده مورد بررسی قرار گرفت که 25 هزار پرونده که از قبل مانده بود، کسر شد.

خسروی وفا افزود: برای اولین بار بعد از انقلاب موفق شدیم  در استان اصفهان مرکز کارآموزان قضایی را راه اندازی کنیم که در آن مشغول تربیت قاضی برای اصفهان و سایر استان‌ها بودیم.

وی گفت:همچنین برای سرعت بخشی به رسیدگی پرونده های قضائی حدود ۳۰۰ قاضی بر کادر قضایی اضافه کردیم.

رئیس سابق دادگستری استان اصفهان اظهار داشت: برای نخستین بار گروه‌های 6 گانه حقوق شهروندی را در استان اصفهان راه‌اندازی کردیم که نظارت بر کل استان را آغاز کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها