موج
کدخبر : ۲۷۸۶۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278600

معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای اصفهان خبر داد:

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان از مسدود شدن بیش از 150 شماره تلفن حفاری غیر مجاز چاه آب به مدت 4 ماه در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حسن ساسانی با اشاره به انسداد 150شماره تلفن حفاران غیر مجاز چاه آب در استان گفت: برخورد با حفاران غیر مجاز چاه آب یکی از مهم ترین راهکار های کاهش بحران آب است.

 وی افزود: با پیگیری یک ماهه یگان حفاظت شرکت آب منطقه ای اصفهان در یک هزار و 300 نقطه شهرستان اصفهان تمامی تبلیغاتی که برای حفر چاه آب منتشر می شد ، جمع آوری ، بررسی و مشخص شد تمامی این شماره تلفن ها متعلق به حفاران غیر مجاز است.

ساسانی با اشاره به همکاری بسیار مطلوب دستگاه قضاییه تصریح کرد: همه شماره تلفن های حفاران غیر مجاز با حکم معاون دادستان اصفهان به مدت چهار ماه مسدود شدند.

 وی افزود: تمامی شرکت ها و موسسه های حفاری مجاز که می‌توانند کار حفاری، لایروبی و کف شکنی چاه‌های مجاز را انجام دهند نیاز به مجوز از سوی شرکت آب منطقه‌ای دارند و مردم در این زمینه و تبلیغات غیر مجاز حفر چاه آب هوشیار باشند.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: در استان اصفهان امکان توسعه بهره برداری از آب زیرزمینی برای کشاورزی وجود ندارد و تاکنون مجوز جدیدی برای آب زیرزمینی در بخش کشاورزی صادر نشده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها