موج
کدخبر : ۲۷۸۳۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278304

به مدت 7 روز؛

شانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت به مدت 7 روز در نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان شانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت از تاریخ 28 اردیبهشت ماه به مدت 7 روز در اصفهان برگزارمی شود.

علی یارمحمدیان با بیان اینکه نمایشگاه امسال رویکردهای ویژه‌ای را در حوزه قرآنی، مذهبی، فرهنگی و اجتماعی در دستور کار خود قرار داده است، افزود: 187 غرفه در نمایشگاه قرآن و عترت امسال اصفهان حضور دارند و فعالیت‌های خود را در حوزه‌های مرتبط با قرآن و عترت به نمایش می‌گذارند؛ از جمله مهمترین فعالان این عرصه می‌توان به نهادها، ارگان‌ها، سازمان‌ها و تشکل‌های مرتبط با قرآن و عترت، خیریه‌ها و مراکز عام‌المنفعه نام برد.

وی با اشاره به اینکه یکی از ویژگی‌های مهم نمایشگاه قرآن و عترت امسال نسبت به دوره‌های گذشته جدا شدن بخش‌های تجاری از بخش‌های فرهنگی و مذهبی است، تصریح کرد: نمایشگاه قرآن و عترت امسال نسبت به دوره‌های قبل بسیار تخصصی‌تر و باکیفیت‌تر شده که نتیجه آن را در استقبال مردم طی روزهای برگزاری شاهد خواهیم بود.

نمایشگاه قرآن

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان به ارگان‌ها، نهادها و سازمان‌های حاضر در این دوره از نمایشگاه اشاره کرد و گفت: دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم در اصفهان، اداره کل اوقاف و امور خیریه، کمیته امداد امام خمینی(ره)، جامعه القرآن الکریم، مهد قرآن و مرکز رایانه‌ای حوزه علمیه اصفهان از مهمترین شرکت‌کنندگان حاضر در شانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان به شمار می‌روند.

گفتنی است؛ شانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت می‌توانند از تاریخ 28 اردیبهشت‌ تا سوم خردادماه  از ساعت 17 تا 23 در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برگزار می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها