موج
کدخبر : ۲۷۸۲۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278238

اسدالله عباسی خبر داد؛

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میناب گفت: در سال گذشته برای دو دستگاه خدمات رسان که تخلف داشتند تشکیل پرنده صورت گرفت؛ حکم اداره تعزیرات حکومتی نیز بر علیه آن‌ها صادر و ابلاغ گردید.

اسدالله عباسی در گفتگو با خبرگزاری موج هرمزگان با اشاره به اینکه در شهرستان میناب 5 هزارو 800 واحد صنفی  دارای پروانه کسب فعالیت میکنند گفت: در سال گذشته هزارو 300 بازرسی بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی انجام شد.

وی عنوان کرد: در بازرسی های انجام شده 1000 پرونده به ارزش 20 میلیارد تشکیل شد که برای طی مراحل قضایی به تعزیرات حکومتی شهرستان میناب ارسال شدند.

رئیس اداره صنعت، و تجارت میناب با اشاره به اینکه نظارت این اداره بصورت فراگیر بر تمامی کالاها و خدمات است، گفت: در سال گذشته برای دو دستگاه خدمات رسان که تخلف داشتند تشکیل پرنده صورت گرفت؛ حکم اداره تعزیرات حکومتی نیز بر علیه آن‌ها صادر و ابلاغ گردید و این دو دستگاه مکلف گردیدند  ضمن پرداخت جریمه تمام هزینه های دریافتی را نیز بازگردانند.

عباسی ادامه داد: طبق رای دیوان عدالت اداری تمامی تولید کنندگان ملزم به درج قیمت بر روی محصولات خود هستند؛ محاسبه این قیمت نیز بر عهده سازمان حمایت از تولید و مصرف کنندگان است و در صورت نیاز قابل استعلام می‌باشد.

وی با اشاره به اهداف این اداره در سال جاری گفت: یکی از اهدافی که در سال جاری حتما آن را دنبال خواهیم کرد یکسان سازی کالا ها در سطح عرضه است که امیدواریم با همکاری اهالی رسانه محقق شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میناب در خصوص کشف کالا های احتکار شده عنوان کرد: مواد غذایی، لوازم یدکی، روغن و روان کننده‌های خودرو از جمله کالاهای احتکار شده بوده که با همکاری دستگاه های امنیتی و انتظامی کشف و برای ادامه روند مراحل به مراجع قضایی ارسال شده است.

عباسی در خصوص جمع آوری انبار های ضایعاتی که توسط اتباع بیگانه فعالیت میکنند گفت: این موضوع بارها در جلسات متعدد مطرح و در حوزه کاری ما بارها این واحدها پلمب شده‌اند.

وی در پایان گفت: در بخش سرمایه گذاری در سال گذشته  41 جواز تاسیس با هدف گذاری اشتغال 1525 نفر در شهرستان میناب صادر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها