موج
کدخبر : ۲۷۷۹۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277910

نمایش سیندرلا به کارگردانی ساینا امیری از 20 تا 21 اردیبهشت‌ماه به نفع سیل زدگان خوزستانی در تالار شهید آوینی بندرعباس به روی صحنه رفت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، نمایش سیندرلا، که برداشتی از اثر والت دیزنی است توسط گروه نمایش ققنوس و به نفع سیل زدگان خوزستان 20 تا 21 اردیبهشت ماه ساعت 21 در تالار شهید آوینی به روی صحنه می‌رود.

کارگردان نمایش سیندرلا در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری موج هرمزگان با اشاره به بروز حادثه سیل در خوزستان و متضرر شدن بسیاری از هم‌ وطنانمان،  گفت: با توجه به حوادث پیش آمده  تصمیم گرفتیم که کلیه درآمد حاصل ازین اجرا به هم‌وطنان آسیب دیده در سیل خوزستان اختصاص یابد.

ساینا امیری با اشاره به استفاده از عناصر بومی در این نمایش گفت: در این نمایش سعی داشته ایم تا به وسیله ی ابزار کارآمدی به نام هنر در اشاعه فرهنگ بومی بکوشیم.

وی مدعی شد: این نمایش برای نخستین بار در  آذر ماه سال گذشته در تالار شهید آوینی بندرعباس روی صحنه رفت و با استقبال بی نظیر مردمی توانست رکوردار فروش و تعداد تماشاگر در تئاتر استان هرمزگان شود .

این کارگردان با اشاره به اینکه تیم اجرایی این نمایش دوسال درگیر تولید این اثر بودند، گفت:  بعد از حوادث ناگوار سیل که بسیاری از هم وطنانمان را دچار آسیب کرد و خسارات جانی و مالی بسیاری را برجای گذاشت این تیم ضمن همدلی با مردم آسیب دیده تصمیم گرفت که کلیه درآمد حاصل ازین اجرا را به هم وطنان آسیب دیده در سیل خوزستان اختصاص دهد.

به گزارش موج، علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید بلیت این نمایش به درگاه اینترتنی ibelit.com مراجعه نمایند.

در این نمایش راضیه ذاکری، راضیه سالاری، فریده سلمانی، سمیه زارعی، عارف رمضانی، نرجس عزت زاده،  محدثه سلمانی، دیهیم دهقان، دانش دهقان، تیارا آباده‌ای، ستاره سلمانی، مارال تقی نژاد، فتحیه بقایی، زهره ظریفی، امین سالاری، خالد راهبر، سید عارف هاشمی در این اثر نمایشی ایفای نقش می‌کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها