موج
کدخبر : ۲۷۷۷۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277760

مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل:

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری جشنواره کشوری و منطقه ایی بازی های بومی و محلی در ۵ شهرستان استان اردبیل خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهرام آقاخانی در دومین جلسه برنامه های راهبردی توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان با محوریت همگانی کردن ورزش و برگزاری جشنواره های کشوری بومی محلی و معرفی سنت های استان از برگزاری جشنواره کشوری بازی های بومی محلی در اردبیل خبرداد و افزود: بازی‌های بومی و محلی، احیای سنت‌ها و ایجاد تحرک و نشاط را دنبال می ‌کند که تنوع آیین‌ها و آداب و سنن شهرها و روستاها دلیلی روشن بر غنای فرهنگی جامعه ماست که تلاش می کنیم در کنار ایجاد تحرک ونشاط آیین ها و آداب سنن و هر منطقه را معرفی کنیم .

وی با بیان اینکه ترغیب مردم به ورزش و احیای سنت ها و آداب و سنن از جمله اولویت های اداره کل ورزش وجوانان است افزود : درسال جاری باید همگان برای ترغیب مردم به امر ورزش تلاش کنیم و کاری کنیم که مردم را اولویت اول خود قرار دهند و بیشتر به فکر سلامتی روحی و جسمانی خود باشند .

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد : جشنواره کشوری و منطقه ایی بازی های بومی محلی در ۵ شهرستان اردبیل ، مشگین شهر ، گرمی ، پارس آباد خلخال در طول تابستان سال جاری برگزار می شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها