موج
کدخبر : ۲۷۷۰۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277015

به میزبانی استان اردبیل؛

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری استان اردبیل گفت: سومین دوره مسابقات فرهنگی ، ورزشی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری به شعار "ترویج فرهنگ ورزش سلامت محور بازنشستگان به منظور ایجاد فضای پرنشاط و امید بخش برای بازنشستگان در اردبیل برگزارشد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، قاسمعلی جعفری  اظهار کرد: سومین دوره مسابقات فرهنگی ، ورزشی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری به شعار "ترویج فرهنگ ورزش سلامت محور بازنشستگان به منظور ایجاد فضای پرنشاط و امید بخش برای بازنشستگان در اردبیل برگزارشد  این مسابقات که از 10 تا 11 اردیبهشت در 2 رشته ورزشی دارت و شطرنج برگزار شد.تعداد 30 نفر بازنشسته زن و مرد از استان اردبیل در این مسابقات به رقابت پرداختند.

  وی با اشاره به اهداف مهم برگزاری سومین مسابقات فرهنگی، ورزشی بازنشستگان کشوری در استان اردبیل، اضافه کرد: فرهنگ سازی برای جلوگیری از فقر حرکتی در میان بازنشستگان ، انتقال شادی و نشاط به جامعه با اجرای فعالیت های ورزشی بازنشستگان ، افزایش امید به زندگی ، ارتقای وضع اجتماعی و توجه به منزلت بازنشستگان از جمله اهداف برگزاری مسابقات ورزشی است.

 سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری استان اردبیل افزود: برای اشاعه و ترویج فرهنگ نشاط و سلامتی در میان جامعه بازنشستگان، مشارکت تنگاتنگ رسانه ها با صندوق بازنشستگی کشوری بسیار حیاتی است تا این فرهنگ بتدریج در میان خانواده ها و جامعه هدف ایجاد شود.

جعفری با بیان اینکه در این مسابقات از تخصص و ظرفیت هیئت های ورزشی شطرنج و دارت نیز استفاده شد. وی در پایان نگاه بلند مدت صندوق بازنشستگی کشوری به ورزش و سلامت بازنشستگان را برگزاری مسابقات و المپیادهای فرهنگی و ورزشی در سال های آینده بیان کرد و افزود: این نگاه بلند مدت در کنار تعیین شاخص های نشاط وسلامتی در میان جامعه بازنشستگان کشوری به گسترش شادابی و امید به زندگی در میان انان کمک خواهدکرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها