موج
کدخبر : ۲۷۷۰۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277008

مدیرکل کمیته امداد اصفهان اعلام کرد

مدیرکل کمیته امداد اصفهان از تأمین ۱۰۵ هزار سبد کالا برای مددجویان اصفهانی در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پورگفت: با اجرای طرح توشه برکت در ماه رمضان باهمت مردم نیکوکار اصفهان ۱۰۵ هزار سبد کالا برای ایتام و خانوارهای تحت حمایت این نهاد تأمین خواهد شد.

 وی بابیان اینکه طرح توشه برکت برای تأمین اقلام موردنیاز مددجویان در ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود، گفت: ۱۰۵ هزار خانوار تحت حمایت این نهاد چشم‌به‌راه همت والای مردم نیکوکار اصفهان هستند.

متین پور با اشاره به کاهش قدرت خرید نیازمندان جامعه به دنبال افزایش تورم اقلام خوراکی، گفت: امیدوارم در ماه رمضان امسال با استقبال مردم از این طرح به همه ۱۰۵ هزار خانوار تحت حمایت حداقل یک سبد کالای اساسی اختصاص پیدا کند.

 وی افزود: در طرح توشه برکت در ماه مبارک رمضان اولویت اول با ایتام و خانوارهای عائله‌مند است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان تأکید کرد: سبدهای کالای طرح توشه برکت متفاوت از بسته حمایت غذایی دولتی است و در صورت تخصیص چنین سبد کالایی توسط دولت، مبلغ آن به شکل جداگانه به کارت‌های سرپرست خانوارهای هدف واریز خواهد شد.

متین پور با اشاره به روش‌های مشارکت در این طرح، توضیح داد: مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان و همچنین واریز به حساب ۲-۳۰۹۱۴۰۷-۱۱-۲۴۰۱ با شماره شبای IR ۸۰۰۶۰۰۲۴۰۱۰۱۱۰۳۰۹۱۴۰۷۰۰۲ و شماره کارت ۲۵۰۹-۰۰۰۰-۷۳۷۰-۶۰۶۳ نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ازجمله مهم‌ترین راه‌های موجود برای مشارکت در این طرح است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها