موج
کدخبر : ۲۷۶۵۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276518

معاون گردشگری اردبیل مطرح کرد؛

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: در راستای برخورد با تورهای غیرمجاز و توسعه برنامه های گردشگری در سطح استان، تورهای طبیعت گردی در استان اردبیل ساماندهی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، صغری  فرشی در جلسه ساماندهی دفاتر خدمات گردشگری افزود: در راستای برخورد با تورهای غیرمجاز و توسعه برنامه های گردشگری در سطح استان، تورهای طبیعت گردی در استان اردبیل ساماندهی می شود.

وی افزود: ساماندهی دفاتر خدمات مسافرتی و دفاتر و ارایه برنامه های عملیاتی در خصوص تورهای طبیعت گردی و تورهای خارجی و داخلی از مهم ترین برنامه ها و اهداف معاونت گردشگری استان است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان داشت: آژانس ها و دفاتر گردشگری نباید خارج از قانون و ضوابط فعالیت داشته باشند.

فرشی تاکید کرد: ابهام زدایی و تعریف ضوابط و دستورالعمل برای اجرایی کردن این تورها و برخورد قانونی با تورهای غیرمجاز از جمله برنامه های ما در سال جاری است.

وی بیان داشت: اطلاع رسانی در خصوص تورهای غیرمجاز و همچنین برنامه های حمایتی از تمامی دفاتر خدمات گردشگری نیز از جمله اقدامات اداره کل در این خصوص خواهد بود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به اینکه تورهای طبیعت گردی به منظور افزایش شور و نشاط اجتماعی برگزار می شود، افزود: افزایش نظارت بر نحوه عملکرد دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری  و همچنین رعایت موازین اخلاقی، اسلامی و قانونی از جمله برنامه های ما در این زمینه است.

فرشی عنوان کرد: در این رابطه با هماهنگی دستگاه محترم قضایی و مجموعه نیروی انتظامی برای سالم سازی و فعالیت در حوزه برگزاری تورهای طبیعت گردی تا یک ماه آینده نسبت به ساماندهی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری نیز اقدامات لازم به عمل خواهد آمد.

وی اضافه کرد: در هفته آتی نشست هماهنگی با حضور مدیران عامل و نیز مدیران فنی و دفاتر خدمات مسافرت گردشگری و نیز راهنمایان گردشگری فعال در این حوزه به همراه مدیران دستگاه های دخیل در این موضوع از جمله معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل، اداره کل ورزش و جوانان، مجموعه نیروی انتظامی، دستگاه قضایی برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها