موج
کدخبر : ۲۷۳۶۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273657

نایب رئیس اول اتاق اصناف پارس آباد:

نایب رئیس اتاق اصناف و رئیس اتحادیه عکاسان، فیلمبرداران و صنوف الحاقی شهرستان پارس آباد با بیان که ۷ هزار واحد صنفی تحت پوشش ۱۴ اتحادیه صنفی در شهرستان پارس آباد مغان فعالیت می‌کنند، افزود: شهرستان مرزی پارس آباد مغان پس از شهرستان اردبیل دومین شهرستان از بابت تعداد واحد صنفی فعال دارا می باشد.

محبت جعفر پور در حاشیه برگزاری  انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان پارس آباد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اردبیل اظهار داشت: انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان پارس‌آباد که با حاشیه‌های زیاد به همراه بود پس از تائید  کمیسیون نظارت شهرستان پارس‌آباد و کمیسیون مرکز استان پس از نزدیک به دو ماه بالاخره  با حضور هیات اجرائی در محل دفتر اداره صنعت، معدن و تجارت تشکیل و انتخابات داخلی برگزار و هیات رئیسه جدید برای مدت 4 سال به ترتیب انتخاب شدند.

پارس آباد

 صمد الله محمدی:  رئیس اتاق

 محبت جعفرپور: نائب رئیس اول اتاق

 فرمان مولائی: نائب رئیس دوم اتاق

 کاظم حبیب پور : دبیر اتاق

 صاحبعلی عالی زاده :خزانه‌دار اتاق

تا قبل از این آقایان حسین دادرس / مهرداد درویشی/ مراد علی برزگر/  محبت جعفرپور /اروج فرجیان مسئولیت هیات رئیسه اتاق اصناف را بر عهده داشتند.

جعفرپور با اعلام اینکه اقدامات  اصناف در راستای تحقق شعار سال و اجرای منویات مقام معظم رهبری است، بیان کرد: با توجه به اهمیت شعار سال و تاکیدات مقام معظم رهبری، در راستای این امر مهم اقدامات لازم برای تحقق رونق تولید داخلی  در دستور کار این نهاد مردمی قرار خواهد گرفت.

وی همچنین با بیان اینکه در سال گذشته بیش از 650 واحد صنفی که در کلاس آموزش شرکت کردنند و بصورت مستقیم با قوانین  نظام صنفی ، قوانین بهداشتی و امنیتی آشنا شدند، افزود : با توجه به مشکلات اتاق اصناف و حاشیه های حاکم بر این نهاد مردمی باعث شده این نهاد مردمی که در سال ۱۳۸۱ تاسیس و یکی از  بزرگترین تشکل می باشد از داشتن ساختمان در شان و جایگاه اصناف برخوردار نیست

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها