موج
کدخبر : ۲۷۳۳۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273359

مدیرکل کمیته امداد اردبیل خبر داد؛

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل از ارسال کمک‌های مردمی استان اردبیل به استان های سیل‌زده کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حسین دشتی امروز در حاشیه ارسال چهارمین کاروان کمک‌های مردمی استان اردبیل به مناطق سیل‌زده اظهار کرد: مردم نیک‌اندیش استان اردبیل از ابتدای جاری شدن سیل در استان‌های کشور با کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود به یاری هموطنان سیل‌زده شتافتند که تا کنون بیش از یک‌میلیارد تومان به آسیب‌دیدگان کمک شده است.

وی به کمک یک میلیارد تومانی نیکوکاران اردبیلی به صورت نقدی و غیرنقدی اشاره کرد و افزود: دست به دست هم داده‌ایم تا با یاری یکدیگر علاوه بر همدردی و تسکین آلام سیل‌زدگان، بتوانیم نقش مضاعفی را در تأمین نیازهای اساسی آنها برداریم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه مردم نوعدوست استان اردبیل در کنار امدادگران کمیته امداد می‌کوشند تا باری از دوش هموطنان سیل‌زده بردارند، اعلام کرد: از مردم نیک‌اندیش شهرستان‌ها و روستاهای تابعه استان اردبیل نیز قدردانی ویژه‌ای داریم که از هیچ تلاشی برای یاری‌رسانی به سیل‌زدگان دریغ نکرده‌ و همچنان با کمک‌های خود شادی‌بخش دل‌های آنها هستند.

دشتی با اشاره به اینکه بیش از ۱۷۰ میلیون تومان از کمک‌های مردمی به صورت نقد و از طریق سامانه آنی‌پرداخت و سایر راه‌های الکترونیکی به سیل‌زدگان اختصاص داده شده است، گفت: کمک‌های نقدی به صورت سریع و ساده‌تری به دست آسیب‌دیدگان از سیل‌های اخیر می‌رسد که از تمامی نیکوکاران اردبیلی خواستاریم در صورت امکان از این طریق یاری‌رسان سیل‌زدگان باشند.

وی با بیان اینکه ۴۵۰ میلیون تومان از کمک‌های مردم خیر استان اردبیل از طریق مراکز نیکوکاری به مناطق سیل‌زده ارسال شده است، افزود: مردم نوعدوست اردبیل با مراجعه به مساجد، مراکز نیکوکاری و پایگاه‌های کمیته امداد به خوبی به مسئولیت اجتماعی خود عمل کرده و در این روزهای سخت هموطنان سیل‌زده را تنها نگذاشته‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل به ارسال ۱۲ هزار و ۱۳۰ دست البسه و کفش نو به مناطق سیل‌زده اشاره کرد و افزود: با توجه به شرایط نامناسب سیل‌زدگان ضرورت دارد بیش از پیش به یاری کودکان و سایر آسیب‌دیدگان بشتابیم که در این روزها چشم امید به راه خیران دوخته‌آند.

دشتی ارسال بسته‌های موادغذایی و آب معدنی را از دیگر اقدامات خیرخواهانه نیکوکاران اردبیلی برشمرد و گفت: همچنان آماده دریافت کمک‌های مردمی برای ارسال به مناطق سیل‌زده هستیم تا در این شرایط سخت، امید و شادابی را به سیل‌زدگان و آسیب‌دیدگان اهدا کنیم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها