موج
کدخبر : ۲۷۳۳۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273341

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان:

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: 120 نفر از مددجویان کمیته امداد منطقه محروم بشاگرد به همت گروه جهادی شهید شاطری و همکاری کمیته امداد استان اصفهان با سفر به استان مورد جراحی چشم قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پور بیان داشت: ۱۲۰ نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در منطقه محروم بشاگرد به همت گروه جهادی شهید شاطری و همکاری کمیته امداد با اعزام به استان اصفهان در بیمارستان تخصصی فیض از ناحیه چشم مورد عمل جراحی قرار گرفتند.

وی ارائه خدمات جراحی چشم به این مددجویان را به همت والای اعضای گروه جهادی شهید شاطری وابسته دانست و گفت: هزینه‌های مربوط به بستری نیز توسط خیریه چشم‌پزشکی بیمارستان فیض پرداخت می‌شود و بر این اساس و با همکاری سه‌جانبه کمیته امداد، گروه‌های جهادی و خیریه درمانی بیمارستان؛ این نیازمندان تمام مراحل درمان و اقامت خود را بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای طی می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان بشاگرد را منطقه‌ای بسیار محروم توصیف کرد و گفت: خیران، نیکوکاران و گروهای جهادی اصفهانی همواره به کمیته امداد برای ارائه خدمات مناسب به مددجویان ساکن در این منطقه کمک کرده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها