موج
کدخبر : ۲۷۳۰۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273016

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد؛

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد گفت: بانوان با سلامت نفس، دقت و انضباط بیشتر به خوبی و حتی بهتر می توانند در مسئولیت های اداری خدمت رسانی کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد،  احمد ترحمی معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد در مراسم تودیع و معارفه بخشدار بفروئیه میبد ضمن تقدیر از زحمات محمد اسماعیلی افزود: انتصاب اولین بخشدار زن در این روزها و اعیاد شعبانیه اتفاق مبارکی است و باید عنایت داشت که این انتصاب جنبه تبلیغاتی ندارد بانوان با سلامت نفس، دقت و انضباط بیشتر به خوبی و حتی بهتر می توانند در مسئولیت های اداری خدمت رسانی کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد یادآور شد : برای انتخاب بخشدار بفروئیه گزینه های متعددی پیشنهاد شد که با مشورت فرهیختگان شهرستان و با در نظر گرفتن جوانب سعی شد در این انتخاب به توانمندی فرد منتخب و بودن وی در بدنه و مجموعه اداری توجه شود.

وی تصریح کرد: انشاء الله همه سعی کنند با همکاری در به دست آمدن یک تجربه موفق از واگذاری مسئولیت به بانوان این فعالیت آنها همچنان موفقیت آمیز تداوم داشته باشد چون بانوان با توجه به قابلیت هایی که دارند می توانند با توجه به سال رونق تولید همراه با آقایان در عرصه سازندگی و توسعه جامعه سهیم باشند.

ترحمی در ادامه با اشاره به انتخابات مجلس که در پیش رو است به استفاده از ظرفیت ها و برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند همراه با مشارکت حداکثری و همراهی توصیه کرد.

ترحمی برای فخرالسادات آقایی میبدی در سمت بخشدار بفروئیه شهرستان میبد آرزوی موفقیت کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها