موج
کدخبر : ۲۷۲۳۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-272362

معاون وظیفه عمومی استان اصفهان خبر داد

معاون وظیفه عمومی استان اصفهان گفت:مشمولان دیپلم و زیر دیپلم که برگ آماده به خدمت در فروردین 98 به یکی از دفاتر پلیس+10 مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ مهرداد پناه پوریان بیان داشت: تمامی مشمولان غایب و غیر غایب متولد سال های 1355 تا پایان فروردین  98 که فارغ التحصیل مقاطع کاردانی،دیپلم و زیردیپلم هستند و برگ آماده به خدمت را دریافت کرده اند، می توانند با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)،برگ معرفی نامه  خود به مراکز آموزشی را دریافت کنند.

 وی افزود: براساس اطلاعیه صادره از معاونت وظیفه عمومی ناجا، مشمولانی که سهمیه نیروهای سپاه ،ارتش،وزارت دفاع هستند، براساس ماه های گذشته در تاریخ 19 فروردین 98 اعزام می شوند.

 وی گفت: همچنین اعزام مشمولان سهمیه نیروی انتظامی مرکز آموزش شهید باهنر گرگان این ماه به طور استثناء 25 فروردین انجام می شود.

سرهنگ پناه پوریان ادامه داد: آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند ،می توانند از طریق دفاتر پلیس+10 این برگ را دریافت کنند.

وی همچنین بیان کرد: غیبت  مشمولان وظیفه در زمان و محل های تعیین شده، برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی،محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

معاون وظیفه عمومی استان اصفهان گفت: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir  مراجعه کنند و  یا سامانه تلفن گویا به شماره 096480  تماس بگیرند

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها