موج
کدخبر : ۲۷۲۳۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-272361

اولین نشست هماهنگی میزبانی لیگ ملت های والیبال:

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بر میزبانی شایسته استان در رقابت های لیگ ملت های 2019 والیبال تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهرام آقاخانی در نخستین نشست هماهنگی میزبانی رقابت های لیگ ملت های 2019 والیبال که آخر خردادماه 98 در اردبیل برگزار خواهد شد، گفت: با تجربه ای که از میزبانی های قبلی همچون والیبال امید های آسیا، انتخابی والیبال جهانی و کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان کسب کرده ایم، تلاش خواهیم کرد تا بهترین میزبانی را در جام جهانی داشته باشیم و بار دیگر توان بالای اجرایی فرزندان دیار سبلان را به همگان ثابت کنیم.

وی افزود: مسلما این میزبانی ها می تواند منشا تحولات مثبت زیادی باشد جدا از بحث انگیزشی و الگو سازی برای نسل جوان، زیر ساخت های ما هم به روزرسانی شده و در حد استاندارد جهانی قرار می گیرند. ضمن این که توسعه توریسم ورزشی و رونق نسبی صنایع مرتبط با این رقابت ها را نیز نباید از نظر دور داشت. به هرحال نزدیک به 200 میهمان داخلی و خارجی چند روزی در استان ما خواهند بود و بحث مربوط به اسکان، تغذیه و ترانسفر آنان می تواند تحرکی در بخش های مختلف ایجاد کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در ادامه گفت: برای تعویض کفپوش، تقویت نور و امکانات حمل و نقل مجموعا 850 میلیون تومان از سوی استانداری به ما کمک شده که جای تقدیر فراوان دارد. طبق قرارداد منعقده با پیمانکار کفپوش استاندارد رقابت های جهانی طی 10 روز آینده از فرانسه به اردبیل خواهد رسید و عملیات نصب آن در زمان مقتضی انجام خواهد شد. مسلما این کفپوش جدید بعد از رقابت های لیگ ملت ها همراه با کفپوش های استاندارد قبلی می تواند منشا تاثیرات مثبت فراوانی در والیبال استان هم ایجاد کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها