موج
کدخبر : ۲۷۱۵۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-271518

مدیر عامل جمعیت هلال احمر اردبیل خبر داد؛

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امداد رسانی به بیش از 2 هزار نفر در طرح امداد و نجات نوروزی در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین معبودی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تعداد حادثه دیدگان در این حوادث 2 هزار و 309 نفر بوده است، تصریح کرد: 2 هزار و 204 نفر در برف و کولاک،  ۱۰۱ نفر در تصادفات جاده ای و ۴ نفر هم مراجعه کننده حضوری بوده اند که توسط عوامل جمعیت هلال احمر امدادرسانی شدند. 

وی از امدادرسانی به ۴۳ مورد حادثه خبر داد و افزود: ۱۱ مورد از این حوادث برف و کولاک، ۲۸ مورد تصادفات جاده ای و ۴ مورد هم مراجعه حضوری بوده است. 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه در این حوادث ۷۴ نفر مصدوم شده بودند، اضافه کرد: ۳ نفر در برف و کولاک،  ۶۷ نفر در تصادفات جاده ای و ۴ نفر از مراجعه کنندگان حضوری مصدوم شده بودند. 

معبودی اظهار کرد: ۱۷ نفر از مصدومان حوادث جاده ای و ۳ نفر از مراجعه کنندگان توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل به مراکز درمانی انتقال یافته و ۱۰ نفر از مصدومان به صورت سرپایی درمان شدند. 

وی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر استان اردبیل برای امدادرسانی به این حوادث از ۵۶ تیم عملیاتی استفاده کرده است، ادامه داد: عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در این حوادث با استفاده از ۱۹۷ نفر نیروی امدادی، ۴۲ دستگاه خودروی آمبولانس، ۲۱ دستگاه خودروی ست نجات و ۲ خودروی پشتیبانی به یاری هموطنان شتافته اند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها