موج
کدخبر : ۲۷۰۸۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270853

وزیر اقتصاد خبرداد:

وزیر اقتصاد گفت: بر اساس درخواست استاندار مازندران دولت با مصوبه روز چهارشنبه هیات دولت منابعی را به صورت تنخواه در اختیار استانهای گلستان و مازندران قرار خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، فرهاد دژپسند در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان مازندران که با حضور معاون اول رئیس جمهور در سالن اجتماعات استانداری مازندران در حال برگزاری است اظهار داشت: توسعه بیمه ها و تغییر ساختار اقتصادی راهکار مناسبی برای کاهش خسارات بخش کشاورزی استانهای شمالی است.

وی ادامه داد :با توجه به ضرر دراز مدت باغداران تسهیلات با نرخ پایین  و به صورت قرض الحسنه به کشاورزان و باغداران استانهای آسیب دیده از سیل اخیر پرداخت خواهد شد.

وزیر اقتصاد همچنین با مهم دانستن آبخیز داری در شمال کشور خاطرنشان کرد: با اعتبار صندوق توسعه ملی  آبخیزداری شمال کشور را جدی بگیریم.

دژپسند بیان داشت: اگر دولت یک تا دو سال با یارانه نسبت به بیمه سپاری مزارع و واحدهای مسکونی در معرض خطر پرداخت کند پس از آن مردم خودشان این کار را انجام می دهند.

وی گفت: با ورود به موقع مدیران دستگاههای اجرایی و مدیریت خوب استاندار به عنوان مدیریت ارشد مازندران  بحران سیل در استان مازندران مدیریت شد اما باید سیلزدگان کمک شود .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها