موج
کدخبر : ۲۶۹۹۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269941

صبح امروز با برگزاری رزمایش انتظامی ترافیکی و خدمات سفر نوروز 98 در بندرعباس، قرارگاه نوروزی استان هرمزگان شروع بکار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، صبح امروز با برگزاری رزمایش انتظامی ترافیکی و خدمات سفر نوروز 98 در بندرعباس، قرارگاه نوروزی استان هرمزگان شروع بکار کرد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان در این مراسم اظهار داشت: قرارگاه نوروزی استان هرمزگان با رزمایش امروز و با شعار نشاط بهاری، نظم و قانون مداری کارش را برای ارائه خدمات مناسب به مسافران نوروزی آغاز کرد. 

عزیزالله ملکی افزود: در سال گذشته استان هرمزگان رتبه برتر از حیث ارائه خدمات نوروزی، کاهش تلفات حوادث جاده‌ای و همچنین کاهش جرائم را در سطح کشور کسب کرد و برای امسال نیز تلاش می‌شود خدمات مناسبی به مسافران نوروزی و مردم استان ارائه دهیم. 

وی اظهار داشت: در قرارگاه نوروزی امسال بیش از 8 هزار نفر در حوزه ترافیکی و امنیتی در سطح استان در دو شیفت مشغول به کار خواهند شد و همچنین برای ارائه خدمات مناسب‌تر تعدادی از نیروهای ناجا نیز برای بحث ترافیک و امنیت به کار گرفته شده‌اند. 

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ادامه داد: بیش از 47 سازه و ایستگاه موقت جهت مباحث انتظامی و خدمات‌رسانی در سطح استان استقرار یافته که 9 سازه از آن در شهرستان بندرعباس، 10 سازه در شهرستان قشم، 5 سازه در بندرلنگه و 2 سازه نیز در شهرستان های میناب و رودان مستقر هستند. 

ملکی افزود: همچنین 41 ایست بازرسی مقطعی در سطح استان موجود است و در حوزه جرائم قاچاق مواد مخدر، قاچاق کالا و مواردی از این دست به‌صورت تخصصی تلاش خواهند کرد در این بخش امنیت را در استان برقرار کنند. 

وی از پیش‌بینی استقرار 60 کانکس ثابت انتظامی، راه و راهداری در سطح استان هرمزگان خبرداد و گفت: در ایام نوروز 380 واحد گشت خودرویی، 270 گشت انتظامی، 70 خودرو راه در پلیس راه و 40 خودرو در حوزه راهور فعالیت خواهند کرد. 

فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان با اشاره به پیش‌بینی استقرار غرفه‌های مددکاری، پزشکی و روانشناسی در بندرعباس، تصریح کرد: برای هر شیفت نوروزی 3920 نیرو سازماندهی شده‌اند و تلاش داریم برای کنترل ترافیک از بالگرد هم استفاده کنیم. 

به گزارش موج، در این رزمایش یگان های انتظامی و ترافیکی، کلانتری‌ها، آتش‌نشانی، گشت راهداری، امداد و نجات جمعیت هلال احمر، آمبولانس‌ها و یگان امداد، یگان ویژه، در محل ستاد فرماندهی انتظامی هرمزگان در بندرعباس رژه موتوری و خودرویی برگزار کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها