موج
کدخبر : ۲۶۹۷۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269776

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان اعلام کرد:

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از اجرای طرح‌های روان‌سازی ترافیکی در منطقه ۱۰ اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید شهبازی گفت: به منظور تسهیل در روان‌سازی ترافیکی و رفع مشکلات تردد شهروندان طرح های ترافیکی ویژه ای در منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان پیش‌بینی شده است.

وی افزود: ترافیک موجود در مسیر رفت و آمد شهروندان از خیابان جی به سمت میدان احمدآباد و از بزرگراه شهیدآقابابایی به سمت غرب، موجب اختلال ترافیکی و ایجاد مشکلاتی برای شهروندان می‌شود.

شهبازی با اشاره به احداث پل بر روی گذر خیابان جی به سمت خیابان خواجه عمید، افزود: شهروندانی که در این مسیر در حال حرکت هستند، در راستگرد گذر قرار می‌گیرند تا ترافیک این محدوده کاهش پیدا کند.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با اشاره به رفع موانع ترافیکی و روان سازی ترافیک در سطح منطقه تصریح کرد: اقدامات خوبی طی یک سال گذشته انجام شده است و طرح های دیگری نیز طبق برنامه مشخص زمان بندی شده اجرا خواهد شد به طور حتم این طرح‌ها، موجب روان سازی ترافیک و ایمن سازی عبور و مرور شهروندان می‌شود.

شهبازی خاطرنشان کرد: در این راستا اصلاح مسیر خط ۸۰  اتوبوسرانی با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال در سه مرحله ظرف مدت یک ماه انجام شد.

وی اضافه کرد: دوربرگردان لوپ شمال شرقی اتوبان شهید آقابابایی - جی مقابل تالار شهروند که به منظور تسهیل دسترسی شهروندان درکوی صفائیه و خیابان شهروند انجام شده است، موجب سرویس دهی بهتر خط اتوبوس خط ۸۰ است؛ سازمان اتوبوسرانی نیز به منظور تسهیل در رفت و آمد، تعداد ۱۰ اتوبوس را به این خط اضافه کرده است

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: احداث راستگرد خیابان خواجه عمید به سمت خیابان جی به منظور رفع گره ترافیکی این محدوده و روان‌سازی عبور و مرور انجام شده است به علاوه با ایجاد این راستگرد شهروندانی که از خیابان خواجه عمید قصد تردد به خیابان جی را دارند با شرایط ایمن‌تر و با حداقل زمان به مسیر خود ادامه می‌دهند؛ در این صورت شهروندان پشت چراغ قرمز خواجه عمید به جی که قصد انتخاب مسیرهای دیگری دارند، ترافیک کمتری را تجربه می‌کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها