موج

شهردار قهجاورستان در گفتگو با موج تشریح کرد؛

شهردار قهجاورستان گفت: شهرداری قهجاورستان درشرایطی که از لحاظ اقتصادی شهرداری ها با مشکلات خاص خود مواجه شده اند خدمات قابل توجهی را به شهروندان عزیز ارایه نموده است.

محمود صادقین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان بیان داشت: در هفدهمین ماه خدمتگزاری به مردم فهیم قهجاورستان در سمت شهردار این منطقه خدارا شاکرم که شهرداری طی این مدت و درشرایطی که از لحاظ اقتصادی شهرداری ها  با مشکلات خاص خود مواجه شده اند خدمات قابل توجهی را به شهروندان عزیز ارایه نموده است.

 وی افزود: بر اساس آنچه مردم شهر قهجاورستان اذعان می نمایند برابر چندین سال خدمات رسانی ارائه نموده ایم واین موفقیت را مرهون لطف خداوند سبحان  وپیگیری های شبانه روزی در کنار تلاش پرسنل خدوم شهرداری  قهجاورستان می دانم.

صادقین گفت: اگر هر مدیری پبگیر رفع مشکلات مردم باشد خداوند در مسیر حرکت یاریش خواهد کرد.

شهردار قهجاورستان بیان کرد: در طول این 17ماه  پروژه های بزرگی در حوزه عمرانی، خدماتی و  وفرهنگی در شهرداری قهجاورستان داشته ایم.

بودجه عمرانی شهردای قهجاورستان 71 درصد

وی در خصوص اقدامات عمرانی شهرداری گفت:ما شهرداری را در شرایطی تحویل گرفتیم که بدهی های سنگینی به دوش شهرداری بود و بودجه جاری که نباید از چهل درصد بیشتر باشد تا مرز 78 درصد رسیده  وبودجه عمرانی که نباید از 60 در صد پایین تر باشد تا مرز 22 درصد پایین رفته بودوخوشبختانه ما امروز این تراز را تقریبا بر عکس کردیم و بودجه عمرانی را به حدود 71 درصد وبودجه جاری را به حدود 29 درصد رساندیم.

صادقین با بیان اینکه توسعه از برون ودرون مبنا و سیاستمان در حوزه مدیریت شهری قهجاورستان است، افزود: در حوزه توسعه از برون به  زیر ساخت ها ونیاز های جدی شهر تمرکز نموده  ودر این خصوص از طریق پیگیری با  دستگاه های مختلف و کمک مسئولین کشوری ، استانی ، شهرستانی و شورای شهر بحث های روشنایی شهر، شبکه فاصلاب شهری ، امور ورزش، درمانی، بهسازی جاده های ورودی شهر  و ... را پیگیری  و بخش مهمی از آن را به نتیجه رساندیم.

شهردار قهجاورستان در خصوص بحث توسعه از درون به انجام تعداد پروژه مهم ازجمله  ساماندهی ورودی شهر که با مشکلات و خطرات ترافیکی  مواجه بود با احداث پروژه میدان امام علی (ع)  و راههای دسترسی آن اشاره کرد که با هزینه ای بالغ بر 5 میلیارد و 630 میلیون ریال آماده بهره برداری است.

تاسیس آتش نشانی قهجاورستان با هزینه ای بالغ بر 40 میلیارد ریال

وی در ادامه به تأسیس ساختمان آتش نشانی با هزینه ای بالغ بر 40 میلیارد و500 میلیون ریال ،تجهیز مسیر های دسترسی مسکن مهر با هزینه ای بالغ بر3 میلیارد و250 میلیون ریال، زیر سازی وآسفالت معابر شهرک بهار با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و170میلیون ریال ، احداث ضلع جنوبی بلوار غدیر با هزینه ای بالغ بر4 میلیارد و550 میلیون ریال وهمچنین تجهیز منبع آب فضای سبز که موضوع مهم استفاده از آبهای باران برای ذخیره سازی در آن  نیز دیده شده  با هزینه ای بالع بر 5 میلیارد و900 میلیون ریال  از دیگر اقداماتی است که شهرداری قهجاورستان برای توسعه درونی شهر انجام داده است.

صادقین در خصوص تامین روشنایی معابر گفت: با پیگیری های که  از طریق ریاست جمهوری و وزیر نیرو داشتم بیش از 200 ستون برق در معابر شهر نصب شد و در این خصوص تشکر ویژه ای نیز از مدیر عامل توزیع برق شهرستان  ومدیریت امور برق نواحی شهرستان اصفهان  دارم که در  تأمین روشنایی شهر  و راههای ورودی آن کمک شایانی به شهروندان عزیز و شهرداری  قهجاورستان داشتند.

وی در خصوص همکاری مسئولین استانی با شهرداری قهجاورستان گفت:خوشبختانه مسئولین قبلی استانداری  وفرمانداری همکاری خوبی را با این شهرداری داشتند و در اینجا جا دارد که تشکر ویژه ای از استاندار قبلی  داشته باشم و آرزوی مساعدت و همکاری  بیشتر توسط مسئولین فعلی استانداری را دارم.

شهردار قهجاورستان در پایان لطف خدا، همکاری مسئولین ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی،واعضای شورای شهر، امام جمعه  شهر ، مشارکت شهروندان، تلاش پرسنل شهرداری وپیگیری جدی و شبانه روزی شهرداری را مهمترین رمز موفقیت در انجام امور اداری  شهرداری دانست و گفت: اگر مدیران در بطن جامعه وبین مردم باشند می توانند نیاز ها ومشکلات مردم و شهر را از نزدیک ببینند  و درحل مشکلات بهتر عمل نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها