موج
کدخبر : ۲۶۸۷۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268759

با حضور جانشین ناجا؛

صبح امروز با حضور جانشین ناجا فرمانده جدید نیروی انتظامی استان اردبیل معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اردبیل،صبح امروز با حضور جانشین ناجا ، سردار هوشنگ حسینی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی استان اردبیل معرفی شد و از تلاش های چندین ساله سردار عبدی فرمانده سابق نیروی انتظامی استان تجلیل و قدردانی شد.

 استاندار اردبیل  در مراسم تودیع معارفه فرمانده نیروی انتظامی اردبیل بیان کرد: امنیت و اقتدار امروز کشورمان با تلاش های شبانه روزی نیرو های مسلح به ویژه نیروی انتظامی است که ما قدردان زحمتکش هستیم که برای آرامش و آسایش مردم در تلاش هستند.

اکبر بهنامجو

اردبیل جزو استان‌های امن کشور است

اکبر بهنامجو با اشاره به این که در سایه تلاش نیروی انتظامی استان اردبیل، اردبیل جزو استان‌های امن کشور است بیان کرد: وحدت و همدلی خوبی بین مسئولان استان و نیروی انتظامی حاکم است.

استاندار اردبیل تصریح کرد: چهل سال انقلاب اسلامی ایران با امنیت و اقتدار پشت سر گذاشته شده و این امنیت در سایه تلاش شبانه‌روی نیروی انتظامی بوده و بی‌شک از این پس نیز با تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی مسیر امنیت هموار می‌شود.

بهنامجو بیان کرد: سال گذشته تصادفات جاده‌ای کاهش چشم‌گیری داشته و امسال نیز انتظار می‌رود شاهد ارتقای امنیت و تصادفات جاده‌ای در استان باشیم.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها