موج
کدخبر : ۲۶۸۰۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268017

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج اعلام کرد:

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج با بیان اینکه عملیات آماده سازی سطح شهر جهت استقبال از نوروز در سطح شهر آغاز شده است؛ گفت: در راستای آماده سازی سطح شهر تا پایان تعطیلات نوروز هیچ گونه مجوز حفاری در سطح شهر صادر نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، عبدالسلام سپهر اظهار داشت: با توجه به برگزاری جلسه ستاد استقبال از نوروز مجموعه اقدامات  و تمهیدات لازم جهت آماده سازی سطح شهر به سازمانها و مناطق تابعه شهرداری ابلاغ شده است.

 وی بیان کرد: یکی از مواردی که در مصوبات ستاد سفر مورد تاکید و مصوب قرار گرفته عدم صدور مجوز حفاری در سطح شهر در ایام پایانی اسفند ماه و ایام تعطیلات نوروز است.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: عملیات لکه گیری و آسفالت معابر و خیابانهای اصلی آغاز شده بنابراین صدور مجوز حفاری باعث خلل در روند آماده سازی سطح شهر خواهد شد.

 سپهر اعلام کرد: تمامی مناطق ودرنواحی تا پایان تعطیلات نوروز هیچ مجوز حفاری در سطح شهر را بجز اتفاقات خاص صادر نخواهد کرد.

وی گفت: معاونت فنی و زیر بنایی هم چندین بار به شرکت ایرانسل در خصوص ترمیم حفاری های انجام شده توسط آن شرکت  اخطارداده است.

 سپهر افزود: شرکت ایرانسل موظف است تمامی نوارهای حفاری را ترمیم کند و در حال حاضر هم روند ادامه فعالیت این شرکت تا اجرای کامل حفاری متوقف شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها