موج
کدخبر : ۲۶۷۹۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-267987

استاندار اردبیل:

استاندار اردبیل گفت: فاز اول طرح مطالعاتی آمایش استان اردبیل بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو عصر امروز در نهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اردبیل که در سالن جلسات شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل جهت پیشبرد اهداف توسعه‌ای استان در مطالعات آمایش استان اردبیل همکاری تنگاتنگی با مشاوران طرح داشته باشند.

وی افزود: در طرح مطالعات آمایش استان اردبیل که طرحی با افق ۲۵ ساله تا ۱۴۲۴ است باید دورنمای مدنظر برای استان اردبیل تعریف شود و آمارهای بروز دستگاه های اجرایی در حوزه های مختلف به مشاوران طرح ارائه شود.

استاندار اردبیل عنوان کرد: حوزه گردشگری استان اردبیل به عنوان یکی از مهم ترین و اولیت دار ترین موارد در توسعه استان نباید مغفول واقع شود زیرا با توجه به پتانسیل‌های گردشگری استان اردبیل این حوزه می تواند سهم بسیاری را در ایجاد اشتغال و توسعه استان اردبیل ایفا کند.

بهنام جو بیان کرد: مطالعات طرح آمایش استان اردبیل می تواند با شناسایی نقاط ضعف موجود در استان اردبیل و ارائه راهکارهای مناسب و علمی در راستای توسعه استان اردبیل نقش موثر و مثبتی را ایفا کند از همین رو همکاری مناسب دستگاه‌های اجرایی در اجرای بندهای این طرح توسعه‌ای بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

وی با اشاره به حل مشکل برخی از طرح های سرمایه گذاری در شهرستان خلخال گفت: در شهرستان خلخال با مشکلات اشتغال و بیکاری زیاد مواجه هستیم لذا در راستای ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری در این شهرستان باید مشکلات طرح های مذکور سریعا حل شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها