موج

مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان اعلام کرد:

مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان گفت:عملیات حفاری تونل خط دوم متروی اصفهان با شرکت "سابیربین الملل" با حدود 200 میلیارد تومان اعتبار منعقد شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، بنکدار هاشمی بیان کرد: مبلغ قرارداد حفاری تونل خط دوم متروی اصفهان در ایستگاه حرم زینبیه حدود 52 میلیارد تومان، در عاشق اصفهانی 27 میلیارد تومان و در ایستگاه عمان سامانی نیز 50 میلیارد تومان است.

وی افزود: نیروی انسانی مشغول به کار در هر ایستگاه به صورت شیفت بندی حدود 100 نفر و مدت قرارداد حفر تونل خط دوم متروی اصفهان را 36 ماه می باشد.

هاشمی گفت: در جبهه غرب نیز حفاری شامل ایستگاه های کهندژ، شهید خرازی، آیت الله کاشانی، خلجا، امام حسین (ع)، فلسطین، میدان امام( نقش جهان) و میدان امام علی (ع) است. 

وی بیان کرد: از مجموعه ایستگاه های فاز اول، احداث چهار ایستگاه از اواخر سال گذشته آغاز شده است و در ایستگاه شهید غفاری، شفت ورودی "تی بی ام" مستقر و به اصطلاح اور هال شده و آماده حفاری محل اولین ایستگاه خط دوم است.

مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان با بیان اینکه حفاری ایستگاه زینبیه به دلیل عرض کم خیابان و در راستای تردد آسان مردم در زمان عملیات حفاری، از زیر آغاز شده است، اظهار کرد: حفاری ایستگاه عاشق اصفهانی نیز از زیر زیرگذر عاشق اصفهانی و به صورت روباز در حال انجام است که با تعامل شهرداری و دستگاه های مرتبط، هم اکنون ترافیک خودروها روان است و قسمتی که با مسیر زیرگذر تداخل دارد تا اوایل سال آینده به پایان می رسد.

وی ادامه داد: عملیات عمرانی ایستگاه عمان سامانی به عنوان ایستگاه چهارم در جبهه شمال نیز آغاز شده و مرحله بعد آغاز عملیات عمرانی ایستگاه لاله است که تا پایان سال اجرایی می شود.

بنکدار هاشمی افزود: قرارداد عملیات حفاری تونل ها با شرکت "سابیربین الملل" با حدود 200 میلیارد تومان اعتبار منعقد شده است.

وی با بیان اینکه مبلغ قرارداد در ایستگاه حرم زینبیه حدود 52 میلیارد تومان، در عاشق اصفهانی 27 میلیارد تومان و در ایستگاه عمان سامانی نیز 50 میلیارد تومان است، گفت: نیروی انسانی مشغول به کار در هر ایستگاه به صورت شیفت بندی حدود 100 نفر است.

مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان مدت قرارداد حفر تونل خط دوم متروی اصفهان را 36 ماه اعلام کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها