موج
کدخبر : ۲۶۷۶۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-267660

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج خبر داد:

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج اعلام کرد: با توجه به اینکه پارک نسیم هر ساله یکی از پارک های محل اسکان مهمانان نوروزی است و در راستای تسهیل در عبور ومرور معلولین با احداث 8 عدد رمپ و ایجاد دسترسی این پارک برای معلولین مناسب سازی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آرش رخزادی اظهار داشت: پارک  نسیم یکی از پارک های سطح منطقه در خیابان طالقانی است که هرساله این پارک جهت اسکان مهمانان نوروزی آماده سازی می شود.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج بیان کرد: یکی از مشکلات این پارک عدم همسطح بودن معابر این پارک بود که تردد را برای افراد معلول سخت کرده بود.

وی گفت: با توجه به اینکه عملیات آماده سازی این پارک جهت اسکان مهمانان نوروزی آغاز شده ایجاد رمپ و دسترسی برای افراد معلول هم در این پارک انجام گرفت.

 رخزادی افزود : 8 رمپ و دسترسی در پارک نسیم احداث شده و هم اکنون افراد معلول می توانند به راحتی از نقاط مختلف  وارد محیط این پارک شوند.

وی افزود: جلسه ستاد استقبال از نوروز با حضور مدیران بخش های مختلف سطح منطقه برگزار شده و برنامه ریزی لازم برای تمامی اقدامات در راستای استقبال از نوروز و رفاه حال شهروندان ومسافران نوروزی صورت گرفته است.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج اعلام کرد: فعالیت های نوروزی در سطح منطقه آغاز می شود وامیدواریم بتوانیم همانند سال های گذشته تمامی فعالیت های لازم نظیر رنگ آمیزی جداول، گل کاری پارک ها و میادین  و آماده سازی پارک های سطح منطقه را انجام دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها