موج
کدخبر : ۲۶۶۸۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-266863

سرپرست پلیس آگاهی مازندران خبر داد:

سرپرست پلیس آگاهی مازندران، از کشف انواع دارو و مواد غذایی غیر مجاز قاچاق به ارزش ۳۸۵ میلیون ریال در شهرستان بهشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران و به نقل از اطلاع رسانی پلیس مازندران سرهنگ سیدجعفر ساداتی اظهار داشت: در اجرای طرح های مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین کنترل کالاهای سلامت محور، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی موفق به شناسایی یکی از عاملان عرضه انواع مواد غذایی و داروهای غیر مجاز در شهرستان بهشهر شدند.

وی افزود: پس از هماهنگی های قضائی متهم دستگیر و با حضور نمایندگان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مربوطه، در بازرسی از محل فعالیت وی انواع مختلف نوشیدنی ، دارو و مواد غذایی غیر مجاز کشف شد.

سرهنگ ساداتی گفت: پلیس به عنوان یکی از اصلی ترین متولیان امر مقابله با قاچاق کالا نقش مهمی در تحقق اهداف اقتصادی کشور دارد.

وی در خاتمه با اشاره به ضرورت استفاده از کالاهای داخلی به منظور حمایت از کار و تولیدات داخلی از مردم خواست: ضمن خودداری از مصرف کالاهای خارجی که به صورت غیر مجاز و قاچاق وارد کشور شده و از نظر بهداشتی نیز فاقد کیفیت هستند، در صورت شناسایی عاملان عرضه کالاهای قاچاق مراتب را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها