موج
کدخبر : ۲۶۶۸۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-266812

معاون فرهنگی ورزش و جوانان کرمانشاه:

طی جلسه‌ای با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان، نماینده صندوق کارآفرینی امید و بانک قرض‌الحسنه رسالت راهکارهای راهبردی در مسیر حل مشکلات پرداخت تسهیلات به جوانان بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، در نشست ویژه حل مشکلات پرداخت تسهیلات به جوانان که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه، معاون فرهنگی و امور جوانان و نمایندگان صندوق کارآفرینی امید و بانک قرض‌الحسنه رسالت، موانع پیش رو و چالش‌های موجود در مسیر پرداخت تسهیلات به جوانان در قالب طرح‌های ورزشی و سمن‌های فعال در استان موردبررسی و تبادل‌نظر قرار گرفت.

معاون فرهنگی ورزش و جوانان کرمانشاه مواردی از قبیل دوره بازگشت اقساط، شرایط سنی 15 تا 29 سال گیرندگان تسهیلات، نسبت تخصیص اعتبارات در دو حوزه ورزش و جوانان و برخی از شرایط مندرج در شیوه‌نامه فی‌مابین وزارت ورزش و بانک‌ها را ازجمله موانع پیش رو برشمرد و گفت: شیوه‌نامه موجود نیاز به الحاقیه ای به‌منظور رفع موانع موجود دارد.

عظیمی معاون صندوق کارآفرینی امید نیز اصلاح بعضی از موارد موجود در شیوه‌نامه را مهم‌ترین اقدام در خصوص رفع موانع پیش روی پرداخت تسهیلات به جوانان برشمرد و گفت: تمامی تلاش خود را با حوزه‌های بالادستی در راستای رفع این موانع به کار خواهد گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها