موج
کدخبر : ۲۶۶۴۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-266440

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خبر داد

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری 14نفر از عناصر اصلی فروش مواد افیونی در یکی از شهرک های حاشیه ای شهر اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ غلامحسین صفری با اشاره به دستگیری عناصر اصلی فروش مواد مخدردر اصفهان گفت: در پی اعلام نارضایتی ساکنان یکی از شهرک های حاشیه ای شهرستان اصفهان مبنی بر اینکه عده ای منازل شخصی خود را به محل خرید و فروش و مصرف مواد افیونی تبدیل کرده و این موضوع باعث سلب آسایش آنان شده، موضوع به صورت جدی در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس مواد مخدر مرکز استان به همراه اکیپی از یگان امداد پس از بررسی و تحقیقات لازم عملیات ضربتی پاکسازی را با هماهنگی مقام قضائی در شهرک مذکور به اجرا گذاشتند.

سرهنگ صفری، بیان کرد: در این عملیات 15 محل توزیع و مصرف مواد مخدرشناسایی و 13 مرد و یک زن حین مصرف مواد دستگیر و مقدار 60 گرم مواد مخدر از نوع هرویین و شیشه و 3 بطری شیشه شربت متادون کشف شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با بیان اینکه عملیات و طرح های پاکسازی نقاط آلوده و کانون های جرم به طور ویژه در دستور کار ماموران این پلیس قرار دارد گفت: از شهروندان می خواهیم هرگونه اطلاعات و اخبار خود از محل های توزیع و مصرف مواد مخدر را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها