موج
کدخبر : ۲۶۵۷۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-265760

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی اردبیل خبرداد:

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت : افزایش 2 برابری انعقاد قرارداد و واگذاری زمین با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمد اهلی امروز در جمع خبرنگاران اظهارکرد: از ابتدای سالجاری تاکنون 47 قرارداد به مساحت بیش از 35 هکتار با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از لحاظ مقدار واگذاری زمین و تعداد انعقاد قرارداد رشد 2 برابری داشته است.

وی اظهار داشت: این رشد با هدف حمایت ها و مشوق های جدیدی بوده است که در جهت ایجاد رونق اقتصادی ، اشتغال پایدار و حمایت از تولید کالای ایرانی انجام شده است.

اهلی با اشاره به اینکه احداث و توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی در شورای برنامه ریزی استان اردبیل تصویب شده ، افزود: بتازگی تعداد واحدهای صنعتی فعال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان اردبیل افزایش چشمگیری داشته که دلیل عمده این رشد حمایت مسئولان استان و رغبت صنعتگران و سرمایه‌گذاران با توجه به تکمیل و توسعه زیرساخت‌های لازم بوده است.

اهلی از عزم و اراده این شرکت در جهت تکمیل و توسعه زیر ساخت های لازم در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به منظور حمایت از رونق تولید و ایجاد اشتغال خبر داد و گفت: توسعه و تکمیل زیرساخت ها و بسترهای لازم، از مهمترین اولویت های این شرکت بوده و از تمام توان خود در جهت تکمیل زیرساختها استفاده خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها