موج

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس خبر داد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از برگزاری پانزدهمین دوره جشنواره موسیقی فجر در شیراز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: با ورود به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی انجمن موسیقی ایران شعبه فارس همگام و هماهنگ با شورای مرکزی جشنواره موسیقی فجر پانزدهمین دوره را در شیراز برگزار می کند.

وی با بیان این که نشست هماهنگی پانزدهمین دوره جشنواره موسیقی فجر فارس برگزار شده است گفت: تلاش کردیم تا حقوق همه گروه ها حفظ شود و هر گروه موسیقی بومی که در استان توانایی اجرای کنسرت را داشته باشد با در خواست صدور مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از صدور مجوزات لازم به اجرای کنسرت بپردازد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس تأکید کرد: جشنواره موسیقی فجر امسال که در شیراز پانزدهمین دوره خود را پشت سر می گذارد باز هم با همت و حمایت جدی انجمن موسیقی فرصتی را برای همه گروه های بومی ایجاد کرد تا در این جشنواره شرکت کنند.

سهرابی ادامه داد: این رویداد از ٢٥ بهمن ماه تا ٤ اسفند ماه ٩٧ در سه سالن تالار حافظ، تالار احسان و سالن هنر شهر آفتاب خلیج فارس برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: برنامه ریزی های صورت گرفته در این نشست به صورتی است که برنامه های این دوره جشنواره بدون هیچ گونه تأخیری برگزار گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها