موج
کدخبر : ۲۶۴۳۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-264394

در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی انجام شد؛

در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ۴۰ نهال در 40 مرکز مخابراتی در سطح استان اصفهان کاشته شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مدیر مخابرات منطقه اصفهان گفت: در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ۴۰ نهال در 40 مرکز مخابراتی در سطح  استان اصفهان کاشته شد.

حیدری زاده به همراه خلیلی مدیر امور شبکه شرکت مخابرات ایران و تعدادی از معاونین،مدیران و روسای مخابرات منطقه اصفهان با حضور در گلستان شهدای اصفهان و یکی از مراکز مخابراتی این شهر ،هم زمان با سایر نقاط استان اقدام به کاشت چند عدد نهال نمودند.

وی در حاشیه این مراسم ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی،حفظ و حراست از منابع طبیعی موجود و همچنین توسعه پایدار و گسترش این نعمت الهی را  به عنوان یک وظیفه دینی و ملی دانست و خاطرنشان کرد: مخابرات منطقه اصفهان در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود و حفظ و حراست از محیط زیست ، امروز هم زمان با سایر استان ها اقدام به کاشت 40 نهال در مراکز مخابراتی سطح استان  کرد و امیدواریم با این اقدام توانسته باشیم گامی هر چند کوچک در زمینه احیای این فرهنگ برداشته باشیم.

گفتنی است؛ مسئولین مخابرات منطقه اصفهان پس از مراسم کاشت ۴۰ نهال در 40 مرکزمخابراتی با حضور بر سر مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس ضمن ادای احترام به مقام شامخ ایشان با آرمان های امام راحل (ره) و انقلاب شکوهمند اسلامی تجدید میثاق کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها