موج

خبرگزاری موج گزارش می دهد؛

معاونت جوانان جمعیت هلال‌احمر استان همدان گفت: به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی که یادآور حیات دوباره ملت ایران است، تمامی کانون‌های تحت پوشش معاونت جوانان استان همدان برنامه‌های متنوعی را اجرا کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان، به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام‌الله دهه مبارک فجر برنامه‌های متنوعی در کانون‌های تابعه جمعیت هلال‌احمر استان همدان برگزار شد.

معاونت جوانان جمعیت هلال‌احمر استان همدان در گفتگو با موج گفت: به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی که یادآور حیات دوباره ملت ایران است، تمامی کانون‌های تحت پوشش معاونت جوانان استان همدان برنامه‌های متنوعی را اجرا کردند.

مریم پاک‌بین در ادامه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) را به‌عنوان نقطه عطفی در تاریخ کشور معرفی کرد و ابراز کرد: جوانان یقه آبی هلال‌احمر همچون دیگر جوانان این مرزوبوم که پاسداری از انقلاب خود را یک ضرورت یافته‌اند در حفظ و حراست از آن همواره می‌کوشند.

همدان هلال احمر

زنگ انقلاب و ایستگاه سلامت در کبودرآهنگ

رئیس شعبه جمعیت هلال احمرشهرستان کبودرآهنگ ضمن تبریک و تسلیت ایام فاطمی دهه فجر مطرح کرد: کانون جوانان و دانشجویی این جمعیت جهت گرامیداشت ایام فجر، نسبت به برپایی ایستگاه سلامت در محل اقامه نماز جمعه این شهرستان اقدام کردند.

طهماسبی در ادامه بابیان اینکه در ایستگاه سلامت خدماتی همچون: تست قند خون، کنترل فشارخون به‌صورت رایگان ارائه شد، افزود: زنگ انقلاب و برپایی نمایشگاه دست‌ساخته‌های دانش‌آموزی از دیگر برنامه‌های این شهرستان بود.

جوانان هلال همدان

زنگ انقلاب و ایستگاه سلامت در ملایر

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان ملایر اجرای برنامه‌های دهه فجر در این شهرستان را با همراه با شور و استقبال اعضاء کانون‌های دانشجویی، جوانان، دانش آموزان و پیش‌دبستانی‌ها توصیف کرد و از برنامه‌های انجام‌شده یادکرد.آبخو ضمن اشاره به برنامه‌ها و اقدام‌های متنوع صورت گرفته، افزود: برپایی ایستگاه سلامت در محل نماز جمعه، غبارروبی مزار شهدا، عیادت از بیماران، طراحی و ساخت ماکت فرودگاه توسط مهدکودکآرامش مادر از کنش‌هایی بود که به جهت یادآوری لحظه تاریخی ورود امام خمینی (ره) به ایران اسلامی اتفاق افتاد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان ملایر در ادامه عنوان کرد: برپایی نمایشگاه دستاوردهای دانش‌آموزی با حضور اعضا کانون دانش‌آموزی و نواختن زنگ انقلاب و برگزاری المپیاد آماده از دیگر برنامه‌های اجراشده در شهرستان ملایر بود.

هلال احمر 3

درخشش فجر در شهرستان اسدآباد

رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان اسدآباد ضمن گرامی داشت این ایام گفت: کانون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی با همکاری بسیج دانشجویی به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی اقدام به برپایی ایستگاه پایش سلامت در محل مسجد جامع شهرستان هم‌زمان با برگزاری نماز جمعه کردند.

اعتصام در ادامه خدماتی که در این ایستگاه پایش انجام شد را این‌گونه برشمرد: تست قند خون، فشارخون، مشاوره و توزیع بروشورهای آموزشی توسط دانشجویان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد به‌صورت رایگان به بیش از 200 نفر از نمازگزاران.

وی در ادامه از حضور پرشور اعضا کانون دانش‌آموزی و مقامات شهرستانی در فضاسازی محیط دانشگاه، برگزاری زیارت عاشورا، ساخت کاردستی در برگزاری جشن انقلاب یادکرد.

غبارروبی

دهه فجر و جمعیت هلال احمر همدان

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان همدان، پیروزی انقلاب را پیروزی خون بر شمشیر وبرتری حق بر باطل عنوان کرد و گفت: جمعیت هلال‌احمر شهرستان همدان به جهت تجدید خاطرات به‌یادماندنی انقلاب اقدام‌هایی را به همت جوانان پرشور انجام داد.

جلال نانکلی در ادامه ضمن اشاره به اینکه کانون روستایی اقدام به ایجاد ایستگاه صلواتی در روستای جورقان کرد، افزود: برگزاری زیارت عاشورا، فضاسازی محیطی و غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهید موسوی امدادگر جمعیت هلال‌احمر استان با حضور مقامات شهرستان و برپایی نمایشگاه دستاوردهای جمعیت هلال‌احمر با مشارکت کانون‌های تحت پوشش از دیگر برنامه‌های انجام‌شده در این شهرستان بود.

دهه فجر و شهرستان فامنین

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان فامنین گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعضاء کانون داشت آموزی با حضور در جشن انقلاب پیمانی دوباره با امام راحل بستند.

شاهمردی از به صدا درآمدن زنگ انقلاب در این شهرستان به‌عنوان شروعی دیگر همراه با شور و توانی دیگر یادکرد.

دانش آموزان

 دهه فجر و جوانان شهرستان نهاوند

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان نهاوند گفت: به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی کاروان نیکوکاری به مناطق محروم روستای سیاه دره با مشارکت اعضا جوانان برگزار شد.

شهبازی در ادامه مطرح کرد: آموزش بهداشت بانوان، آموزش بهداشت فردی به دانش آموزان و آشنایی آن‌ها با کمک‌های اولیه، توزیع بسته‌های فرهنگی، کنترل فشارخون و غبارروبی مزار شهدای روستا ازجمله برنامه‌های انجام‌شده در کاروان نیکوکاری بود.

امداد هلال احمر

جوانان شهرستان بهار و مسابقات امدادی هلال احمر

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان بهار در خصوص برنامه‌های صورت گرفته در دهه مبارک فجر گفت: به همت اعضاء جوان و دانش‌آموزی شهرستان برگزاری ایستگاه سلامت، مسابقات امدادی و برپایی نمایشگاه با حضور مقامات انجام شد.

غنچه ها

شهرستان رزن و زنگ انقلاب در کانون غنچه‌های هلال احمر

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان رزن گفت: غبارروبی مزار شهدا و زنگ انقلاب در کانون غنچه‌ها از برنامه‌های دهه مبارک فجر با حضور اعضا پور شور و گرم جوانان این شهرستان در هفته‌ای که گذشت بود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها